Gratulacje dla pracowników PUP za obsługę „tarczy antykryzysowej”

Gratulacje dla pracowników PUP za obsługę „tarczy antykryzysowej” Fot. Starostwo Powiatowe w Radomsku

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku podsumował swą pracę oraz działania związane ze wsparciem udzielanym w ramach Tarczy Antykryzysowej.

Spotkanie było okazją nie tylko do omawiania realizowanych i planowanych zadań związanych z rozwojem radomszczańskiego rynku pracy, ale także do podziękowań za ogrom pracy, zaangażowanie i wysiłek włożony w realizację zadań związanych z finansowym wsparciem udzielanym przedsiębiorcom w czasie epidemii COVID – 19.

W ramach wsparcia dla firm i przedsiębiorców, których dotknęły skutki epidemii COVID-19 PUP w Radomsku rozdysponował kwotę ponad 44 mln zł (podpisano ok. 7 tys. umów). By jak najlepiej i jak najszybciej przekazać pomoc, urzędnicy radomszczańskiego pośredniaka współpracowali z Cechem Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku, Regionalną Izbą Przemysłowo - Handlową oraz lokalnymi biurami rachunkowymi. PUP pozostał otwarty dla klientów znacznie dłużej niż zwykle, a jego urzędnicy rozpatrywali wpływające wnioski od godz. 4.00 rano do 19.00 wieczorem, także w niedziele i święta.

- Załoga Powiatowego Urzędu Pracy stanęła na wysokości zadania. Pandemia, której skutki dotknęły wiele radomszczańskich przedsiębiorców, postawiła przed Wami nowe wyzwania, a Wy udowodniliście, że potraficie im sprostać. Doceniamy to tym bardziej, bo wiemy, że sprawne funkcjonowanie służb zatrudnienia wymaga pełnej koordynacji wielu działań – mówi Ewa Gajzler, członek Zarządu Powiatu Radomszczańskiego, która uczestniczyła w spotkaniu.

- Dziękując za codzienną pracę, profesjonalizm, odpowiedzialność i efektywne wspieranie mieszkańców naszego powiatu na trudnym rynku pracy, życzę kierownictwu i wszystkim pracownikom urzędu satysfakcji z wykonywanych zadań oraz niesłabnącego optymizmu i pozytywnej energii w każdym dniu - dodała.

(info: Starostwo Powiatowe w Radomsku)

Więcej o:
radomsko urząd pracy radomsko pup radomsko spotkanie podziękowanie tarcza antykryzysowa
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE