Gratka dla miłośników roślin - warsztaty ogrodnicze w ROD „Tulipan” w Radomsku

Gratka dla miłośników roślin - warsztaty ogrodnicze w ROD „Tulipan” w Radomsku Fot. pixabay.com/ mat. organizatora

Lubisz uprawiać kwiaty i warzywa? Jeżeli tak to musisz wziąć udział w warsztatach ogrodniczych. Wydarzenie odbędzie się 3 sierpnia 2023 r. na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Tulipan” w Radomsku. Warsztat ogrodniczy organizowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

Podczas spotkania, które rozpocznie się o godz. 14.00 uczestnicy będą mieli możliwość zdobycia nie tylko teoretycznej wiedzy, ale także praktycznych umiejętności. Eksperci podzielą się cennymi informacjami na temat zapomnianych odmian warzyw, a także podpowiedzą, gdzie można uzyskać ich nasiona. Zostanie również poruszony bardzo ważny temat dotyczący suszy, która dotyka nie tylko dzikie ekosystemy, ale również przydomowe ogródki.

Aby wziąć udział w warsztacie wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 42 663 35 60.

- Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym ogrodnikiem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę w ogrodzie, te warsztaty są dla Ciebie – zauważają organizatorzy warsztatów.

Na uczestników spotkania czekają upominki oraz poczęstunek.

Jeżeli nie macie Państwo możliwości wzięcia udziału w warsztatach stacjonarnych, nie martwcie się! Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego przygotował specjalne webinaria internetowe. Aby się na nie zapisać należy odwiedzić  stronę internetową wlop.clickmeeting.com

Więcej o:
radomsko ogród działkowy tulipan urząd marszałkowski w łodzi warsztaty ogrodnicze
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE