Gratka dla melomanów. 12 marca w Miejskim Domu Kultury

Gratka dla melomanów. 12 marca w Miejskim Domu Kultury Fot. Agencja Artystyczna Muza

12 marca na deskach dużej sceny Miejskiego Domu Kultury w Radomsku, wystąpią światowej sławy artyści muzyki klasycznej. 12 Tenors&Diva, to pierwszy międzynarodowy projekt muzyczny, który powstał w Polsce i jeden z nielicznych na światowym rynku muzycznym Show Business’u.

Projekt 12 Tenors&Diva nie ma sobie równych, zarówno pod względem bogactwa wykonawców, barw, potęgi światowej wokalistyki, jak i poziomu wykonawczego. Producentem programu jest znany od 20 lat światowej publiczności Maestro Woytek Mrozek– producent, dyrygent, kompozytor, aranżer, solista i manager sztuki, artysta o niepodważalnym autorytecie.

Zespół tworzą międzynarodowi artyści – wokaliści grupy LeonVoci– obdarzeni naturalnym i pięknie brzmiącym głosem o wyrazistej i niezwykle barwnej ekspresji oraz zespół Kalophonia, wykonujący głównie utwory nawiązujące do stylu a cappella. Obok nich, na scenie zobaczymy Melanie Goerlitz gwiazdę z Nowego Jorku, która jako solistka bierze udział w wielu produkcjach broadwayowskich, a także koncertuje na scenach USA oraz Europy.

Solistom towarzyszy światowej klasy Narodowa Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Lwowskiej INSO, która koncertuje każdego roku w największych salach koncertowych Europy, m.in. w Filharmonii w Berlinie, w Zurychu, w Monachium czy Concertgebouw w Amsterdamie. Na scenie zobaczymy ponad 40 światowej klasy artystów.

Usłyszymy najsłynniejsze i najpiękniejsze fragmenty operetek, oper, musicali oraz aranżacje utworów współczesnych, rockowych i pop kultury.

Koncert odbędzie się 12 marca o godz. 17.00 i 20.00 w Miejskim Domu Kultury w Radomsku. 

Więcej o:
miejski dom kultury w radomsku kultura radomsko opera operetka
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE