Gm. Wielgomłyny: kierująca vw golfem uderzyła w drzewo. Ranna została 15-latka

Gm. Wielgomłyny: kierująca vw golfem uderzyła w drzewo. Ranna została 15-latka Fot. KPP Radomsko

41-letnia mieszkanka gminy Wielgomłyny nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze. Uderzyła w drzewo. Ranna została 15-letnia pasażerka.

Do zdarzenia doszło 18 marca 2021 r. ok. godz. 20.37 w Zagórzu w gminie Wielgomłyny.

- 41-letnia kobieta, kierująca volkswagenem golfem nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze. Straciła panowanie nad pojazdem, a następnie uderzyła w drzewo. W samochodzie podróżowały jeszcze dwie osoby: 15-latka oraz 18-latek. Dziewczyna doznała obrażeń ciała i głowy. Została przewieziona do szpitala w Bełchatowie. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie wymagali hospitalizacji – relacjonuje Aneta Wlazłowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Kierująca volkswagenem była trzeźwa.

Policjanci przypominają, że opady deszczu czy śniegu oraz niskie temperatury sprawiają, że na drogach jest ślisko. Szczególną ostrożność powinni zachować kierowcy podróżujący w nocy i o wczesnych godzinach rannych. Aby bezpiecznie dojechać do celu trzeba też pamiętać o odpowiedniej prędkości – dostosowanej do panujących warunków. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi może skończyć się zagrożeniem dla życia czy zdrowia.

Więcej o:
policja radomsko zagórze gmina wielgomłyny wypadek
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE