Głos młodzieży Mechanika. Oświadczenie uczniów

Głos młodzieży Mechanika. Oświadczenie uczniów

Oświadczenie uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Radomsku. Ukazało się 13 maja na Facebooku szkoły. Młodzież murem za dyrektor Ewą Grodzicką.

Pani Dyrektor Ewa Grodzicka to wspaniały człowiek. Świetnie radzi sobie z zarządzaniem naszą placówką, co potwierdza m. in. postępujący rozwój naszej szkoły, współpraca z firmami pozwalającymi rozwijać umiejętności zawodowe uczniów. Ma świetny kontakt z uczniami, zawsze możemy na Nią liczyć, na Jej wsparcie i pomoc. Zawsze uśmiechnięta, miła, pozytywnie rozpatruje nasze prośby. Ma super podejście do młodzieży. Daje każdemu pozytywną energię.

Buduje w nas wiarę we własne siły, nie zostawia nikogo w potrzebie. Jest otwarta na pomysły i propozycje uczniów, daje nam możliwość wyrażania swoich opinii, dzięki czemu czujemy, że nas rozumie, a nasze zdanie jest ważne. Duże doświadczenie w pracy, którą wykonuje z wielkim zaangażowaniem skutkuje świetnym funkcjonowaniem naszej szkoły, w której czujemy się dobrze.

Nasza Pani Dyrektor traktuje uczniów jak równych sobie partnerów, z szacunkiem i wyrozumiałością, dlatego młodzież nie boi się poprosić o pomoc. Wiemy, że zawsze służy nam dobrą radą, wspierającym słowem, za osiągnięcia gratuluje, a gdy trzeba pouczy i ostrzeże. Zawsze wie, co będzie w konkretnej sytuacji dla nas dobre. Motywuje do działania, czego nam młodym często potrzeba. Jest bardzo kompetentną osobą na stanowisku dyrektora, oddana szkole od wielu lat. Swoją pracę traktuje jak powołanie, a nie obowiązek. Zawsze znajduje dla nas czas. Jest ciepłą i wrażliwą osobą. Dla nas jest ważną częścią tej szkoły i bez Niej nie będzie już ona taka sama.

Nie ma na to naszej zgody! Nie oddamy Naszej Pani Dyrektor!!!

Więcej o:
mechanik mechanik radomsko zsp nr 1 protest
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE