Gdy uporczywy tłuszcz nie chce zniknąć

Gdy uporczywy tłuszcz nie chce zniknąć

Gdy dbasz o swoją sylwetkę, prowadzisz zdrowy styl życia i trzymasz się diety, miejsca, w których nieustannie odkłada się tłuszcz bywają frustrujące. Tym bardziej, że są to partie, które trudno jest odpowiednio wytrenować. Jak pozbyć się kilku dodatkowych centymetrów tu i ówdzie? Podpowiadamy!

Pomoże medycyna estetyczna

Gabinet medycyny estetycznej na ogół kojarzy się w miejscem, w którym wykonywane są zabiegi upiększające, związane przede wszystkim z odmładzaniem. To krzywdzący stereotyp, który sprawia, że wiele osób wciąż szuka pomocy w gabinetach kosmetycznych, ryzykując nie tylko swój wygląd, ale także zdrowie, a nawet i niekiedy – życie.

Dlatego postaw na lekarza, który posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Może on pomóc Ci w osiągnięciu wymarzonego celu. Istnieje kilka skutecznych metod, które pozwolą Ci na zwalczenie uporczywego tłuszczu, który nie chce opuścić Twojego ciała nawet pomimo diety oraz ćwiczeń.

Każdy specjalista godny zaufania, najpierw przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad i pozna stan Twojego zdrowia. Na tej podstawie będzie mógł zaproponować Ci konkretny plan oraz metodę leczenia. Gabinet medycyny estetycznej jest przestrzenia intymną, w której możesz zadawać wszelkie, nurtujące Cię pytania.

Lipoliza

Lipoliza jest obecnie jednym z najpopularniejszych zabiegów, które pomagają w zredukowaniu tkanki tłuszczowej. Mowa o tłuszczu, którego nie można pozbyć się m.in. z pleców, ramion, boczków, bryczesów czy wewnętrznych partii ud.

Cały zabieg polega na podskórnym podaniu specjalnego preparatu. Jego zadaniem jest rozpuszczenie tkanki tłuszczowej z określonych partii. W rezultacie zostaną one wydalone z organizmu.

Jest to fenomenalna alternatywa dla popularnej liposukcji. Zabieg jest bezpieczniejszy i nie wymaga długiej rekonwalescencji. Po procedurze nie zostanie obrzęk. Będziesz mógł wrócić do codziennego życia.

Jest to zabieg, który gabinet medycyny estetycznej może przeprowadzić u niemal każdego pacjenta. Bardzo ważne jest to, że nie służy on walce z nadwagą czy otyłością. Pozwala on na bezpieczne usunięcie niewielkich ilości tkanki tłuszczowej u osób o prawidłowej lub zbliżonej do prawidłowej masie ciała.

Pamiętaj, aby na tego typu zabiegi decydować się wyłącznie w gabinetach lekarzy specjalistów. Zyskujesz bowiem pewność, że osoba, która zadba o Twoje zdrowie i wygląd posiada niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, a także dysponuje preparatami najwyższej jakości. Już na etapie konsultacji lekarz szczerze powie Ci, jakich efektów zabiegu możesz się spodziewać.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE