Galeria na Kościuszki coraz bliżej?

Czy na terenach Metalurgii powstanie galeria? Wszystko na to wskazuje, takie jest bowiem przeznaczenie tych terenów wynikające z planu zagospodarowania przestrzennego. O galerii znajdującej się na... ››

Czy na terenach Metalurgii powstanie galeria? Wszystko na to wskazuje, takie jest bowiem przeznaczenie tych terenów wynikające z planu zagospodarowania przestrzennego.

 

O galerii znajdującej się na terenach Metalurgii (w rejonie ulic Kościuszki i Reymonta) mówi się w naszym mieście już od kilku lat, od dawna słychać też o zagranicznym inwestorze, który jest zainteresowany tą lokalizacją. Aby jednak inwestor mógł zacząć działać, potrzebny jest zatwierdzony plan zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu. A ten został już przygotowany i wyłożony do publicznej wiadomości - można go oglądać w pokoju 201 w Urzędzie Miasta Radomska do 20 czerwca. Każdy radomszczanin może także zgłosić swoje uwagi do dokumentów - można to zrobić w formie ustnej, pisemnej lub elektronicznej do 20 lipca 2011 r.

 

Poza tym w poniedziałek 13 czerwca o godz. 11.30 w sali 104 UM odbędzie się debata publiczna dotycząca planu.

Więcej o:
galeria centrum reymonta kościuszki metalurgia
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE