Gala Boksu w Radomsku

Gala Boksu w Radomsku

Już 26 października w Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku odbędzie się wielkie widowisko sportowe – Gala Boksu. Gośćmi Honorowymi będą tym razem Robert Parzęczewski, Mateusz Masternak oraz Przemysław Saleta.

Podczas szóstej już edycji Gali Boksu organizowanej w naszym mieście spotkają się wybrani pięściarze z całej Polski. Przewidziano 11 walk bokserskich w różnych kategoriach wagowych. Barwy naszego miasta reprezentować będzie czterech zawodników z klubu sportowego Nokaut Radomsko:

kat. kadet 51 kg - Mateusz Musiał zmierzy się z zawodnikiem z Radomia
kat. kadet - 57 kg. Julia Kalecińska zmierzy się z zawodnikiem ze Skarżyska Kamiennej
kat. kadet - 63 kg - Patryk Kułaga zmierzy się z zawodnikiem z Warszawy
kat. kadet - 66 kg - Bartosz Bednarczyk zmierzy się z zawodnikiem z Warszawy
Przewidziano także dwie walki pokazowe z udziałem Julii Mrozińskiej oraz Antoniego Borkowskiego.

W kategorii seniorów rozegranych zostanie siedem pojedynków w kategoriach wagowych: 60 kg, 69 kg, 75 kg, 81 kg oraz 91 kg, a ich uczestnicy to wyróżniający się pięściarze w terenu całego kraju. Patronat Honorowy nad imprezą objął Starosta Radomszczański oraz Polski Związek Bokserski.

Gośćmi Honorowymi IV Gali Boksu będą tym razem Robert Parzęczewski, Mateusz Masternak oraz Przemysław Saleta.

Oficjalne otwarcie Gali nastąpi o godz. 18.00 natomiast jej zakończenie przewiduje się około godz. 21.30.

Organizatorami IV Gali Boksu o Puchar Starosty Radomszczańskiego jest Klub Sportowy Nokaut Radomsko oraz Powiatowa Hala Sportowa w Radomsku.

Podczas Gali odbędzie się zbiórka na rzecz 6-letniej Zuzi z Radomska. Dziewczynka zapadła w śpiączkę po operacji guza mózgu. Od maja przebywa w Warszawskim szpitalu w Międzylesiu. Na tą chwilę otwiera oczy, małymi krokami wraca do nas… Porusza rączkami i nóżkami. Ale to dopiero początek tej walki o powrót do zdrowia i sprawności. Dziecko poddawane jest nadal chemioterapii. Co najważniejsze – dziewczynka potrzebuje kosztownej codziennej rehabilitacji.

Numer zbiórki o nazwie „POMOC DLA ZUZI” to 2019/3147/KS

Organizatorzy Gali zrezygnowali ze sprzedaży biletów wstępu i proszą z tego tytułu wszystkie osoby dobrego serca uczestniczące w tym niezwykłym DARMOWYM wydarzeniu o wsparcie dla małej ZUZI.

Darmowe zaproszenia na widowisko odebrać będzie można w siedzibie Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku ul. Szkolna 2 od dnia 19 października (sobota). Jedno zaproszenie uprawnia 2 osoby do wejścia na imprezę. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, wstęp bez zaproszenia na imprezę nie będzie możliwy!

Więcej o:
gala boksu radomsko boks radomsko walki radomsko klub sportowy nokaut radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE