Gala Boksu i akcja charytatywna dla Zuzi

Gala Boksu i akcja charytatywna dla Zuzi

Już tylko godziny dzielą nas od sobotniej (26 października) IV Gali Boksu w Radomsku. Wydarzenie odbędzie się Powiatowej Hali Sportowej. Początek o godz. 18.00.

Podczas czwartej już edycji Gali Boksu organizowanej w naszym mieście spotkają się wybrani pięściarze z całej Polski. Przewidziano 11 walk bokserskich w różnych kategoriach wagowych. Barwy naszego miasta reprezentować będzie czterech zawodników z klubu sportowego Nokaut Radomsko:

kat. kadet 51 kg - Mateusz Musiał zmierzy się z zawodnikiem z Radomia
kat. kadet - 57 kg- Julia Kalecińska zmierzy się z zawodnikiem ze Skarżyska Kamiennej
kat. kadet - 63 kg - Patryk Kułaga zmierzy się z zawodnikiem z Warszawy
kat. kadet - 66 kg - Bartosz Bednarczyk zmierzy się z zawodnikiem z Warszawy
Przewidziano także dwie walki pokazowe z udziałem Julii Mrozińskiej oraz Antoniego Borkowskiego.

W kategorii seniorów rozegranych zostanie siedem pojedynków w kategoriach wagowych: 60 kg, 69 kg, 75 kg, 81 kg oraz 91 kg, a ich uczestnicy to wyróżniający się pięściarze w terenu całego kraju.

Gośćmi Honorowymi IV Gali Boksu będą tym razem Robert Parzęczewski, Mateusz Masternak oraz Przemysław Saleta.

Organizatorami IV Gali Boksu o Puchar Starosty Radomszczańskiego jest Klub Sportowy Nokaut Radomsko oraz Powiatowa Hala Sportowa w Radomsku. Oficjalne otwarcie Gali nastąpi o godz. 18.00, a jej zakończenie przewiduje się około godz. 21.30.

Patronat Honorowy nad imprezą objął Starosta Radomszczański oraz Polski Związek Bokserski.

UWAGA! Podczas Gali odbędzie się zbiórka na rzecz 6-letniej Zuzi z Radomska. Dziewczynka zapadła w śpiączkę po operacji guza mózgu. Od maja przebywa w warszawskim szpitalu w Międzylesiu. Obecnie otwiera już oczy, małymi krokami wraca do nas…Porusza rączkami, nóżkami… Ale to dopiero początek jej walki o powrót do zdrowia i sprawności. Dziecko poddawane jest nadal chemioterapii. Co najważniejsze – dziewczynka potrzebuje kosztownej codziennej rehabilitacji. Numer zbiórki o nazwie „pomoc dla Zuzi”  to 2019/3147/ks.

Więcej o:
gala boksu radomko boks radomsko boks zawody radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE