Gala Biznesu zakończona, nagrody wręczone

Firmy Mebin oraz Twist-Pol zostały laureatami Radomszczańskiego Konkursu Przedsiębiorczości. Podczas Gali Biznesu wręczono także certyfikaty laureatów konkursu.

Firmy Mebin oraz Twist-Pol zostały laureatami Radomszczańskiego Konkursu Przedsiębiorczości. Podczas Gali Biznesu wręczono także certyfikaty laureatów konkursu.

Gala Biznesu odbyła się w sobotę 13 kwietnia w Ośrodku TED, a jej organizatorem była Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa. Przybyli na nią radomszczańscy przedsiębiorcy, a także lokalni politycy. Impreza odbyła się w naszym mieście już po raz czwarty, ale tym razem w zmienionej formule: po części oficjalnej goście wzięli udział w balu, a także w aukcji charytatywnej, z której dochód przeznaczono na pomoc Stowarzyszeniu Rodziców i Opiekunów Osób Niepełnosprawnych „Koniczynka".

 

Część oficjalną gali poprowadzili aktorzy Teatru Narodowego w Warszawie: Magdalena Warzecha i Leszek Zduń. Najważniejszym wydarzeniem Gali było oczywiście ogłoszenie wyników Radomszczańskiego Konkursu Przedsiębiorczości, który w tym roku odbywał się w trzech kategoriach: Debiut Roku, Produkt Roku oraz Firma Roku.

 

W kategorii Debiut Roku o statuetkę walczyło 5 firm, ale organizatorzy nie przyznali nagrody głównej. Certyfikaty laureata otrzymali natomiast: Justyna Moniak ALIGIS oraz firma Fameb Porzeżyńscy Michał Porzeżyński.

 

O nagrodę w kategorii Produkt Roku walczyło 12 zgłoszonych projektów. Główną nagrodę zgarnęła firma Mebin za kolekcję mebli CORINO, a certyfikaty laureata otrzymali:

  • ESBANK Bank Spółdzielczy za bankowość mobilną ESBANK24 Mobile,
  • Q2 Biuro Architektoniczne za projekt rewitalizacji fortalicji w Gorzkowicach,
  • Invest Grzegorz Piwnik za projekt rewitalizacji starej szkoły w Jankowicach na świetlicę wiejską.

W kategorii Firma Roku rywalizowało 11 firm. Nagrodę główną otrzymała firma Twist-pol, a certyfikaty laureatów trafiły do:

  • Leitz Polska Sp. z.o.o.
  • GOM Owczarek

Galę uświetniły etiudy w wykonaniu Miejskiego Teatru Źródło oraz występ Big Bandu Radomsko.

 

FOTOGALERIA

Więcej o:
gala biznesu konkurs przedsiębiorczości riph
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE