Fundacja Wolne Miejsce dała nam doświadczenie

Fundacja Wolne Miejsce dała nam doświadczenie Fot. M. Kołaczkowski

To było ich pierwsze samodzielne przedsięwzięcie. Fundacja Naturalny Sukces Pomaga w Radomsku, zorganizowała śniadanie wielkanocne, a w jego przygotowanie zaangażowało się 70 osób.

- Dzięki współpracy z Fundacją Wolne Miejsce zorganizowaliśmy mobilną Wigilię w Radomsku. Już w czasie przygotowań do Wigilii doszliśmy do wniosku, że już kolejnym, ale samodzielnym naszym przedsięwzięciem będzie śniadanie wielkanocne. Zdecydowaliśmy! Śniadanie będzie stacjonarne i po naszemu - opowiadają na portalu Radomsko24.pl, Dorota Ślaska i Monika Bus z Fundacji Naturalny Sukces Pomaga.    

- Wolontariat jest może czymś zapomnianym, może nieco pomijanym w wychowaniu dzieci, a myślę, że jest bardzo ważny, bo uczy empatii do osób starszych i samotnych - zauważa Dorota Ślaska.

Wolontariusze stowarzyszenia Naturalny Sukces Pomaga oraz darczyńcy spotkają się ponownie 10 maja, na wspólnym ognisku w Stajni Gowarzów.

Rozmowa z Dorotą Ślaską i Moniką Bus z Fundacji Naturalny Sukces Pomaga w poniedziałek 29 kwietnia. Premiera o godz. 19.45. A w dowolnym momencie na naszym kanale na YouTube.

 

Więcej o:
w temacie irek staszczyk dorota ślaska i monika bus
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE