Fotoreportaż słuchaczy Akademii foto ART w Dojo Stara Wieś

Fotoreportaż słuchaczy Akademii foto ART w Dojo Stara Wieś Fot. foto Pozytyw/Facebook

W sobotę (27 kwietnia) słuchacze Akademii foto ART pod okiem swoich instruktorów mieli możliwość skonfrontować swoje dotychczas nabyte umiejętności w trakcie fotoreportażu podczas Ist EUROPEAN CHAMPIONSHIP in mental arithmetic and soroban calculations w Dojo Stara Wieś.

Jak czytamy na prfilu Faceboook Foto Pozytyw w sobotę (27 kwietnia) słuchacze Akademii foto ART pod okiem swoich instruktorów mieli możliwość skonfrontować swoje dotychczas nabyte umiejętności w trakcie fotoreportażu podczas Ist EUROPEAN CHAMPIONSHIP in mental arithmetic and soroban calculations w Dojo Stara Wieś.

Olga, Danuta, Nikola, Kacper mieli pełne ręce pracy z setkami zdjęć, które uchwyciły nie tylko emocje, ale także historie zaangażowania i pasji. Foto POZYTYWNa relacja z tego wyjątkowego wydarzenia rozpoczęła się od momentu, gdy uczestnicy pierwszy raz wkroczyli na arenę, pełni nadziei i oczekiwania. Od tego czasu śledziliśmy ich podróż, zatrzymując każdy wyraz twarzy, każdy gest dłoni, który mówił więcej niż tysiąc słów.

Widzieliśmy spojrzenia skupienia podczas najtrudniejszych zadań, i uśmiechy podczas chwil relaksu. Ale najważniejsze, że mogliśmy dostrzec determinację, która płonęła w sercach każdego uczestnika, sprawiając, że te mistrzostwa były nie tylko rywalizacją, ale również podróżą do odkrywania własnych granic. Foto POZYTYW edukuje i inspiruje Teraz, gdy prezentujemy naszą relację, nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami wszystkimi tymi niezwykłymi momentami historii tych, którzy wzięli udział w tej niezapomnianej przygodzie arytmetyki i pasji!
Więcej o:
Akademia foto ART fotoreportaż
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE