FLESZ Radomsko24.pl [20.11.2020]

W każdy piątek, o godz. 20.00 zapraszamy do oglądania serwisu informacyjnego Flesz Radomsko24.pl. W kilkuminutowym serwisie informacyjnym FLESZ Radomsko24.pl, prezentujemy aktualne informacje z Radomska i regionu.

W dzisiejszym wydaniu m.in.:

- Odwiedzimy Centrum Terapii „Koniczynka” w Radomsku, gdzie zainaugurowano nowy autorski projekt - „Terapia Zawieszona”. Wielu z podopiecznych „Koniczynki” ma ogromne potrzeby rehabilitacyjne. Niestety nie idą z tym finanse rodziców, szczególnie w tym trudnym czasie. Pierwsze 5 tysięcy złotych przekazała firma Ontex.
- Sprawdziliśmy, jak przebiega handel na radomszczańskim targowisku i czy pandemia wpływa na to, jakie są ceny i czy sprzedawcy opłaca się otwierać stoisko.
- Zarząd Powiatu Radomszczańskiego stara się o zakup tzw. separatora do oddzielania osocza z krwi osób, które wyzdrowiały po zakażeniu koronawirusem. Takie osocze jest obecnie jednym z najważniejszych środków podczas leczenia najciężej chorych na COVID-19.
- Nie zabraknie też informacji sportowych. RKS Radomsko podejmował na własnym stadionie drużynę Legionovii Legionowo. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Zasubskrybuj nasz kanał na YT, aby nie przegapić nowych odcinków!

Więcej o:
radomsko radomsko24.pl flesz radomsko24.pl serwis informacyjny
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE