Finał Drugiego Szkolnego Turnieju League of Legends

Finał Drugiego Szkolnego Turnieju League of Legends

28 stycznia w Zespole Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Radomsku odbył się finał drugiego szkolnego turnieju League of Legends.

Turniej Leagues of Legends został zorganizowany w celu rozpowszechnienia E-sportu wśród uczniów ZSE-E Radomsko. Poza tym chodzi o wspólną integrację i umiejętność pracy w zespole. 28 stycznia odbyła się już druga edycja turnieju.

Zwycięzcy:

I miejsce Team WojKoł
II miejsce Nawiedzeni Poloniści
III miejsce Gorące Delfiny
IV miejsce WhiteFire

- Pomysł padł już rok temu, wtedy mieliśmy 116 uczestników i stwierdziliśmy, że w tym roku również zorganizujemy turniej. Było 99 chętnych i chcieliśmy zrobić go z jeszcze większym rozmachem. Wszystko od zera sami zorganizowaliśmy, począwszy od dekoracji, ustawialiśmy ławki, projekcie, stworzyliśmy sieć, kolega zajął się nadawaniem na żywo na Facebooku oraz YouTube. W sumie wykorzystaliśmy umiejętności, które nabyliśmy w szkole. Mam nadzieję, że wyszło fajnie. Udało się nam pozyskać sponsora, Społeczna Akademia Nauk. Dziękuję wszystkim osobom, które nam pomogły. Naprawdę bardzo wiele nauczycieli i uczniów było w to zaangażowanych i przygotowania trwały długo. Eliminacje były rozgrywane przez dwa miesiące w domach, co sam koordynowałem. Dziś zmierzyły się cztery najlepsze grupy, które walczyły o pierwsze i trzecie miejsce
- mówił organizator turnieju, uczeń ZSE-E Damian Kania.

W tym roku finał odbywał się na sali gimnastycznej, skąd prowadzona była transmisja na żywo, dzięki czemu uczniowie mogli na bieżąco oglądać rozgrywki i kibicować swoim drużynom.

Więcej o:
zse-e radomsko turniej zse-e leagues of legends radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE