Radomsko, Łódzkie 19.1o Piątek, 21 Czerwca 2019
ważne informacje

Festiwal Smaku w Radomsku

Kultura i rozrywka
Beata Januszewska

Już 8 kwietnia, po raz siódmy w Częstochowie i całym regionie, rozpoczyna się tydzień smakowitego świętowania! Od poniedziałku do piątku będzie można odwiedzić najlepsze restauracje w mieście i jego najbliższych okolicach. Po raz pierwszy do Festiwalu dołączyły także lokale z Radomska, Blachowni, Lublińca oraz Olsztyna i Poraja. W sumie w wydarzeniu uczestniczy ponad 40 restauracji i kawiarni!

Festiwal Smaku rozpoczyna się 8, a kończy 12 kwietnia. Podobnie jak w poprzednich jego odsłonach, restauratorzy przygotowali specjalne menu degustacyjne: przystawka + danie główne w cenie 20 PLN, napój i deser w cenie 10 PLN oraz drink - 13 PLN.

Aktualizacja nastąpi również w festiwalowej aplikacji, gdyż trafią do niej nowe, warte odwiedzenia miejsca. Aplikacja dostępna jest zarówno na platformy Android jak i IOS do ściągnięcia w sklepie Google Play oraz APP STORE pod nazwą Festiwal Smaku. Lista uczestniczących w wydarzeniu lokali jest już dostępna na www.facebook.com/FestiwalSmaku oraz stronie internetowej www.Festiwal-Smaku.pl.

Festiwal ma także wielu partnerów, którzy dla najbardziej aktywnych na portalach społecznościowych Festiwalowiczów ufundowali wspaniałe upominki i nagrody. Przy tej odsłonie współpracujemy z rozmaitymi firmami z Częstochowy, Lublińca i Radomska. Wśród nich są między innymi: Gabinet Dietetyka i Żywienie Małgorzata Stanior, Jura Floating, Radziejewski.shop, AllInOne Group (AIO Group), Mrs Sporty, Naturhouse Radomsko, Studio tatuażu na Bagnach, Diamond Fitness, Centrum Dietetyki Katarzyna Winiarek, Snake Dance Studio, Atelier Stylizacji Karolina Musiał Sapała, Calypso Fitness, Forma Częstochowa Fitness Klub i wielu, wielu innych!

Lista Restauracji i kawiarni - Radomsko:

- Portofine;
- Malutkie Resort;
- Las Restauracja;
- Bistro & Pizzeria Malutkie Fun Park.

komentarze