Festiwal Smaku ponownie w Radomsku i Częstochowie!

Festiwal Smaku ponownie w Radomsku i Częstochowie! Fot. materiały organizatora

Od 3 do 7 sierpnia 2020 r., po raz dziewiąty w Częstochowie i Radomsku, trwa tydzień smakowitego świętowania! Od poniedziałku do piątku będzie można odwiedzić wyjątkowe restauracje.

Restauracja i kawiarnie biorące udział w Festiwalu Smaku zaserwują menu degustacyjne: przystawka + danie główne w cenie 30 PLN, deser w cenie 11 PLN oraz drink - 13 PLN.

Głównym założeniem wydarzenia jest zachęcenie lokalnej społeczności do odwiedzania nowych kulinarnych miejsc, odkrywania w sobie prawdziwego smakosza i przyjemne spędzanie czasu. Lista miejsc dostępna jest w festiwalowej aplikacji, do której trafiły nowe, wyjątkowe restauracje, które zaskoczą paletą smaków, jak i nietuzinkowym sposobem podania.

W czasach smartfonów organizatorzy festiwalu wychodzą naprzeciw dzisiejszym standardom, udostępniając aplikację mobilną zarówno na platformy Android, jak i IOS. Aplikacja dostępna jest w Google Play oraz APP STORE pod nazwą Festiwal Smaku.

Menu ze zdjęciami festiwalowych propozycji oraz restauracje biorące udział są dostępne są na https://www.facebook.com/FestiwalSmaku i stronie internetowej www.Festiwal-Smaku.pl.

Jak podkreślają organizatorzy Festiwalu Smaku, goście w restauracjach są najważniejsi, dlatego partnerzy Festiwalu fundują nagrody w wielu konkursach, które dzieją się w festiwalowych social mediach, co pozwala im zostać nagrodzonym za aktywność.

- Zachęcamy do śledzenia naszych profili na Facebooku, jak i Instagramie, aby nie przegapić żadnych szczegółów. Wydarzenie w przyszłości wzorem innych miast będzie obywało się regularnie co pół roku. Zachęcamy do kontaktu i współpracy restauracje i kawiarnie z całego województwa – mówią organizatorzy Festiwalu Smaku.

Lista Restauracji i kawiarni uczestniczących w Festiwalu Smaku:

Radomsko

- Nowa Stylowa
- Restauracja Venezia
- Malutkie Resort

Częstochowa

- Tbilisi Smak Gruzji Częstochowa
- Resto&Cafe29
- Murano
- Viking
- Tajemnicza restauracja
- Restauracja 68
- Bistro Al dente
- Restauracja Klimaty
- Drzazga Pizzeria&Restauracja
- Restauracja Kredens
- Il Gusto Częstochowa
- Szyszka
- Restauracja Fantasmagoria
- Trattoria Verde
- Rozmaryn
- Złote Arkady
- Gospoda Kwaśnica
- Ecru Restaurant & Caffe
- Rameno
- Restauracja Indyjskie Curry
- Niebo w mieście Częstochowa
- Cukiernia A.Blikle Częstochowa
- Cafe Skrzynka
- Piwiarnia Częstochowa
- Pierogowa Panna

Więcej o:
radomsko festiwal smaku częstochowa festiwal smaku restauracje
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE