Fest w Porę. Trwają zapisy na warsztaty

Warsztaty stały się punktem obowiązkowym Fest w Porę. Organizatorki zapraszają do udziału w bezpłatnych zorganizowanych zajęciach dla osób w każdym wieku. Tym razem przygotowano ofertę aż trzech warsztatów.

Warsztaty stały się punktem obowiązkowym Fest w Porę. Organizatorki zapraszają do udziału w bezpłatnych zorganizowanych zajęciach dla osób w każdym wieku. Tym razem przygotowano ofertę aż trzech warsztatów.
Zimowa edycja Fest w Porę. Fot. K. Przepióra
Na wszystkie warsztaty obowiązują zapisy pod numerem telefonu 601 540 388 lub e- mail: festwpore@gmail.com

WARSZTATY KULINARNE DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH "ZDROWE SŁODYCZE"

Któż nie lubi słodyczy? Jednocześnie wszyscy znamy ich zgubny wpływ na sylwetkę i nasze zdrowie. Na szczęście nie trzeba całkiem rezygnować ze słodkości chcąc czuć się dobrze i zdrowo- zapraszamy do wspólnego przygotowania bakaliowych czekokul, tarty kokosowo- truskawkowej i gorącej niespodzianki. Wszystko na słodko, na pysznie, na zdrowo! Zapraszają Agnieszka Szydziak i Ada Lewandowska.

WARSZTATY MANUALNE DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH "OZDÓB SOBIE SHOPBAGA"
Ozdób sobie shopbaga, czyli Spersonalizowane torby na zakupy, to warsztaty, na których każdy może wykonać sam lub we współpracy z instruktorkami z Babosfery ekologiczne torby zakupowe do wielokrotnego użytku. Wszystko w oparciu o metodę szablonu i barwny wachlarz farb do tkanin. Jedynym kryterium i granicą jest bariera, jaką stawiacie swojej wyobraźni:). Zapraszają Iga Borowiecka i Patrycja Dziadkiewicz.

WARSZTATY MANUALNE DLA DZIECI (7+) "MALUJEMY KOSZULKI!"
Twoje dziecko to mały artysta, malarz, konstruktor? Te warsztaty są dla niego: masz pomysł na pomalowanie koszulki? Zawsze chciałeś stworzyć swoje własne małe dzieło sztuki? A może chcesz zobaczyć jak w łatwy sposób przerobić koszulkę i nadać jej drugie życie? Przynieś czystą białą koszulkę i stwórz na niej wyjątkowy malunek lub zapleć swoją starą koszulkę nadając jej całkiem nowy wygląd. Na koszulkowe warsztaty zapraszają Beata Grzejszczak i Monika Cichosz.

Fest w Porę zostanie zorganizowany na świezym powietrzu. 18 maja (niedziela), pub Belfast, ul. Kasztelańska 3. Portal Radomsko24.pl, jest patronem medialnym Fest w Porę


Program wiosennej edycji:

  • 15:00 start
  • 15:30 warsztaty kulinarne dla młodzieży i dorosłych "Zdrowe słodycze"
  • 15:30 warsztaty manualne dla młodzieży i dorosłych Ozdób sobie shopbaga, czyli spersonalizowane torby na zakupy”
  • 15:30 warsztaty manualne dla dzieci "Malowane koszulki"
    (na wszystkie warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy drogą mailową: festwpore@gmail.com lub telefoniczną 601 540 388)
  • 16.00 Jak powstaje graffiti? – zobacz sztukę na żywo – maluje Marcin Wilkoszewski
  • 17:00 zdjęcie grupowe wszystkich FEST’owiczów
  • 17:15 rozlosowanie zwycięzców FEST LOTERII
  • 18:00 koncert zespołu POLA ROYD


Więcej o:
fest w porę wiosna fest w porę belfast
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE