Ferie z ERA Travel i ERA Smaku. Zaplanowano bezpłatną wycieczkę

Ferie z ERA Travel i ERA Smaku. Zaplanowano bezpłatną wycieczkę Fot. mat. organizatora

W drugim tygodniu zimowego wypoczynku, ERA Travel oraz ERA Smaku zapraszają dzieci i młodzież z terenu powiatu radomszczańskiego w wieku 11-17 lat na wycieczkę.

Wycieczka zostanie zorganizowana 6 lutego 2024 r. i będzie miała charakter industrialno-krajoznawczy. Jej uczestnicy będą mieli okazję zwiedzić jeden z najstarszych i najbardziej znanych radomszczańskich zakładów - Fabrykę Mebli Giętych FAMEG. Dowiedzą się, jak powstają meble znane na całym świecie.

Później młodzi podróżnicy będą mieli okazję odwiedzić gospodarstwo agroturystyczne Napoleońska Zagroda w Napoleonowie. Czekać tam będzie na nich radomszczańska zalewajka, a po niej prawdziwy kulig lub - w zależności od pogody - przejażdżka konnymi powozami. Na koniec rozgrzewka przy wspólnym ognisku i pieczonej kiełbasie.

Wycieczka jest bezpłatna. W załącznikach poniżej znajduje się regulamin wycieczki, jej program oraz formularz zgłoszeniowy.

Dwa pierwsze dokumenty należy przeczytać, a trzeci, wypełniony i popisany przez rodzica lub opiekuna prawnego uczestnika wycieczki należy dostarczyć do Starostwa Powiatowego w Radomsku, ul. Leszka Czarnego 22, do Biura Promocji i Rozwoju Powiatu (p. 421 lub 422, IV piętro).

Można również wypełniony formularz zgłoszeniowy zeskanować (zrobić dobrej jakości zdjęcie) i przesłać e-mailem na adres: sport@radomszczanski.pl

Więcej o:
radomsko powiat radomszczański starostwo radomsko era travel ferie 2024 wycieczka

Załączniki

regulamin-wycieczki_-ciekawe-ferie-z-era-travel-i-era-smaku.pdf

zalacznik-1_program-wycieczki.pdf

zalacznik_2_formularz_zgloszeniowy.pdf

zalacznik_2_formularz_zgloszeniowy.docx

Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE