Ferenc budził radomszczan

Na placu 3 Maja będący na mecie wyścigu o fotel prezydenta Radomska Jarosław Ferenc wraz ze swoimi zwolennikami i członkami Razem dla Radomska podsumował kampanię i zachęcał do pójścia na wybory 21 lutego.

Na placu 3 Maja będący na mecie wyścigu o fotel prezydenta Radomska Jarosław Ferenc wraz ze swoimi zwolennikami i członkami Razem dla Radomska podsumował kampanię i zachęcał do pójścia na wybory 21 lutego.Kampanię wyborczą Jarosława Ferenca zakończył happening, któremu towarzyszył głośny dźwięk budzików.

– Dlaczego budziki?  Ponieważ najwyższy czas obudzić miasto z marazmu i stagnacji. Czas na zmianę. 21 lutego razem zmieńmy Radomsko –  mówi Jarosław Ferenc.

Podczas wydarzenia kandydat na prezydenta stowarzyszenia RdR zachęcał radomszczan, by 21 oddali głos i wybrali pozytywną zmianę.

- Chciałbym zachęcić wszystkich radomszczan, by 21 lutego poszli do urn wyborczych, bo to może być historyczna chwila w naszym mieście. 7 lutego podczas pierwszej tury wyborów radomszczanie opowiedzieli się za zmianami i ja chciałbym, aby takie zmiany w mieście zaszły. Dlatego zachęcam wszystkich, aby głosowali za pozytywnymi zmianami – podkreślił J. Ferenc.

Więcej o:
radomsko wybory ferenc rdr
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE