Familijne środy w kinie MDK w Radomsku

W dwie środy – 15 i 22 stycznia – Miejski Dom Kultury w Radomsku zaprasza o godz. 18.00 do Kina Pasja na familijne seanse. Zobaczyć będzie można dwa filmy Disneya: „Czarownicę 2” oraz „Króla lwa”.

15 stycznia o godz. 18.00 obędzie się projekcja filmu „Czarownica 2” w reż. J. Ronninga (2019).

Angelina Jolie powraca w roli Czarownicy, jednej z najbardziej fascynujących postaci Disneya! W filmie zobaczymy też m.in. Ellę Fanning i Michelle Pfeiffer.

Akcja filmu rozpoczyna się kilka lat po wydarzeniach „Czarownicy”. Już wiemy co utwardziło serce słynnej negatywnej bohaterki Disneya i sprawiło, że rzuciła przekleństwo na maleńką księżniczkę Aurorę. Tym razem zagłębimy się w relacje między Diaboliną i Aurorą, które będą zawierać nowe sojusze oraz staną w obliczu silnych przeciwników w walce o ocalenie wrzosowisk oraz żyjących na nich magicznych stworzeń.

22 stycznia o godz. 18.00 zobaczyć będzie można „Króla lwa” w reż. J. Favreau (2019). Jest to remake filmu animowanego z 1994 roku.

Simba jest młodym prawowitym następcą tronu po swoim ojcu, królu Mufasie. Jednak nie wszyscy mieszkańcy królestwa cieszą się z jego narodzin. Następcą Mufasy był bowiem dotąd jego brat, Skaza, który nie zamierza tak łatwo oddać władzy. Knując spisek i posuwając się do zdrady, doprowadza do tragedii, w wyniku której to jemu przypada w udziale tron. Simba zostaje wygnany, ale pozostając wierny naukom swojego ojca, Mufasy, bierze sobie do serca swoje królewskie przeznaczenie. Z pomocą dwójki nowopoznanych przyjaciół zamierza odzyskać należne dziedzictwo. Wcześniej musi jednak odszukać swoją drogę ku dorosłości.

Bilety w cenie 10 zł. W zakładce KINO można zarezerwować lub zakupić bilet on-line.

Więcej o:
mdk radomsko kino paja mdk radomsko seans filmowy mdk radomsko film mdk radomsko kino pasja radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE