Faktury WooCommerce – szybkie rozwiązania

Faktury WooCommerce – szybkie rozwiązania

Prowadząc własną działalność gospodarczą, codziennością może być konieczność wystawiania faktur. Aby czynność ta była prosta do wykonania i jak najmniej czasochłonna, warto zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia do wystawiania faktur.

Dlaczego warto zdecydować się na fakturowanie WooCommerce?

Jedną z opcji godnych uwagi jest wtyczka WooCommerce. Jakie daje możliwości i co sprawia, że wystawianie nawet bardzo dużej ilości faktur przebiega szybko i sprawnie?

Programiści dbają o to, abyśmy mieli do wyboru całe mnóstwo narzędzi stworzonych do fakturowania. Jednak osoby, które zajmują się wystawianiem faktur zazwyczaj zdążyli przetestować co najmniej kilka z nich, przy czym każde pozostawiało „coś” do życzenia – brak nieodłącznych funkcji. W odpowiedzi na tę potrzebę powstała wtyczka WooCommerce. Jest ona szeroko rozbudowana i zapewnia praktycznie wszystko to, co potrzeba do sprawnego działania. Dzięki możliwości automatycznego fakturowania z kokpitu WordPress, zaoszczędza się czas i praktycznie zapomina o obowiązku, który mają na swoich barkach podmioty prowadzące własną działalność. Woocommerce płatności to też możliwość zintegrowania interfejsu ze stroną sklepu i dodanie wygodnych form płatności.

Jakie przydatne funkcje posiada wtyczka do fakturowania WooCommerce? 

Ta niezwykle łatwa w obsłudze Fakturownia w razie potrzeby umożliwia też ręczne wystawianie faktur. Warto podkreślić, że wszystkie dokumenty przechowywane są w Fakturowni, a nie w serwerze sklepu, dzięki czemu bezpieczeństwo danych jest o wiele większe. W zależności od statusu podatnika można wystawiać zarówno faktury VAT, faktury pro forma, jak i rachunki. Co więcej, za pomocą tego rozbudowanego narzędzia następuje dwustronna synchronizacja stanów magazynowych, generowanie różnych rodzajów dokumentów dla płatników VAT oraz tych, którzy są zwolnieni z VAT–u i ich automatyczne wysyłanie do klienta. Przydatna jest też obsługa PKWiU dla stawki „ZW”. 

Wtyczka WooCommerce do wystawiania faktur daje wiele możliwości, posiada wszystkie przydatne funkcje i jest prosta w obsłudze.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE