Ewa Kaczmarczyk promowała swoją najnowszą książkę

Ewa Kaczmarczyk promowała swoją najnowszą książkę

Radomszczanka, Ewa Kaczmarczyk wydała swoją nową książkę „Płomień w cieniu”. Jej promocja odbyła się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomsku.

Ewa Kaczmarczyk pisała dotychczas przede wszystkim poezję oraz bajki dla dzieci. Tym razem postanowiła spróbować swoich sił w prozie. „Płomień w cieniu” jest pierwszą tego typu publikacją Ewy Kaczmarczyk.

- Zdarzało mi się pisać opowiadania, ale nigdy powieści. „Płomień w cieniu” jest to książka o miłości, o losie, życiu i przeznaczeniu prostego człowieka, który w zawirowanym świecie spotyka wyjątkową miłość, na dobre i złe – mówi Ewa Kaczmarczyk.

Autorka zawarła w książce wydarzenia fikcyjne, ale również autentyczne – z życia swojej rodziny. „Płomień w cieniu” jest pierwszą częścią trylogii.

- Kiedy zaczynałam pisać tę powieść, nie spodziewałam się, że będzie to trylogia. Myślałam, że wszystko uda się zawrzeć w jednej części. Po przeczytaniu ostatecznej wersji książki wspólnie z wydawcą uznaliśmy, że powstaną kolejne części tej książki – wyjaśnia Ewa Kaczmarczyk.

Podczas promocji książki, jej fragmenty czytała sama autorka, jak również zaproszeni przez nią goście. Spotkaniu towarzyszył występ uzdolnionej muzycznie młodzieży.

Więcej o:
radomsko ewa kaczmarczyk książka płomień w cieniu promocja mbp biblioteka radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE