Ewa Kaczmarczyk i jej baśniowe utulanki

Fot. Klaudia Gajda

W środę, 14 lipca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomsku zorganizowano spotkanie autorskie z Ewą Kaczmarczyk, radomszczańską poetką i pisarką.

BAJKOWO – baśniowe utulanki to pozycja wydawnicza w sam raz na lekturę na dobry sen malucha. Babcia Ewa chętnie ukołysze swoją wyobraźnią i ciekawymi opowieściami nie tylko swoje wnuki oraz zadba o ich dobry sen.

- To nowa książka, która została wydana w trakcje pandemii, niestety nie mogło być jej promocji w Radomsku, a w zasadzie nigdzie indziej też nie, tylko internetowo w wydawnictwie. Po pół roku ukazał się audiobook jest dostępny na audioteka.pl, z czego się bardzo cieszę – komentuje Ewa Kaczmarczyk.

Autorka tłumaczyła, że książka powstała na początku pandemii, kiedy to nie można było spotkać się z wnukami, a widzieć można było się jedynie online.

– Wtedy postanowiłam, że każdego dnia wieczorem będą wnukom opowiadać jakąś bajeczkę, do tego też przygotowywałam rysunki lub wyszukiwałam zabawki jakie są w domu i do tego próbowałam układać historyjki – opowiada autorka.

Baśniowe utulanki to bardzo łagodne i pouczające historie pozbawione wszechobecnej przemocy w dzisiejszych czasach. Dzieci poprzez czytanie bajek Ewy Kaczmarczyk nie tylko rozwijają swoją wyobraźnię, ale poznają otaczający je świat oraz uczą się jak szanować przyrodę i dbać o ekologię.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
spotkanie autorskie MBP Radomsko Radomsko MBP Radomsko spotkanie z Ewą Kaczmarczyk Spotkanie w bibliotece
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE