Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2023. Czego możemy się spodziewać?

Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2023. Czego możemy się spodziewać?

Europejskie Forum Gospodarcze zbliża się wielkimi krokami. Przed nami 3️ dni wykładów, prelekcji, paneli dyskusyjnych, a przede wszystkim spotkań z przedsiębiorcami z naszego regionu. To debata na najwyższym poziomie, podczas której eksperci i liderzy biznesu będą stawiać czoła wyzwaniom wynikającym z trendów rozwoju czy sytuacji geopolitycznej. Pragniemy przedstawić Państwu wybrane przez nas sesje XVI edycji EFG.

„Championsmind – umysł sportowca od środka. Jak wytrenować w sobie umiejętność koncentracji, być zorientowanym na cel, odpornym na stres, kontrolować emocje, nastawić się na ciągły rozwój i szukać obszarów oraz szans na osiągnięcie lepszych wyników?”.

Mateusza Kusznierewicza znają chyba wszyscy. To nie tylko zasłużony sportowiec, mistrz świata i mistrz olimpijski w żeglarstwie sportowym. To również mówca motywacyjny, który od ponad dwudziestu lat pomaga zwiększać efektywność w pracy i osiągać lepsze wyniki. Jego celem zawodowym i życiowym stała się pomoc innym oraz motywacja do działania.Podczas swojego wykładu podpowie słuchaczom, jak wytrenować w sobie umiejętność koncentracji, w jaki sposób zwiększyć odporność na stres, a także jak kontrolować emocje. Jego wystąpienie to dawka humoru, motywacji i historii opartych na wieloletnim, sportowym doświadczeniu.

„Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców od podstaw”

Temat Funduszy Europejskich to zagadnienie, które jest przedmiotem wielu dyskusji na różnych płaszczyznach. Tym razem poruszymy je w kontekście praktycznym.  Podczas tego panelu zamierzamy przyjrzeć się całemu procesowi pozyskiwania środków europejskich. Jeśli zastanawiacie się, w jaki sposób możecie wykorzystać te środki na rozbudowę swojego biznesu, ten panel jest dla Was. Przedstawimy Wam również możliwości rozwoju lokalnego, związane z Funduszem Europejskim Łódzkie 2021–2027, które mogą być istotne dla Waszych firm.

„Smakuj Polskę: Od pola do stołu – zdrowe specjały polskiej ziemi”

Produkcja żywności wywołuje coraz więcej dyskusji w różnych środowiskach. Trendy współtworzone przez konsumentów wymuszają na producentach szereg zmian, które znacznie wpływają na sposób ich działania. Dlatego podczas tego panelu zastanowimy się, w jaki sposób produkowana jest żywność i jaką drogę pokonuje, aby docelowo trafić do naszych domów. Eksperci, producenci i pasjonaci żywności omówią kwestie związane ze zrównoważonym rolnictwem, ochroną bioróżnorodności, innowacjami w produkcji żywności czy promocją polskich specjałów na międzynarodowych rynkach.

„ChatGPT– przyszłość pracy w dobie sztucznej inteligencji”

ChatGPT to żywy i aktualny temat, który nadal nie pozostaje do końca wyczerpany. Ze względu na ciągły i dynamiczny rozwój należy go cały czas analizować. Dlatego też właśnie podczas tego panelu skupimy się na wpływie AI na naszą pracę. Czy sztuczna inteligencja wyprze człowieka z rynku pracy? Czy jesteśmy zastępowalni? Jak przygotować się na przyszłość z inteligentnymi systemami oraz jak zapewnić etykę i bezpieczeństwo danych? Odpowiedzi na te i wiele innych pytańbędziemy mogli poznać już 12–14 czerwca w hotelu Andel’s Łódź. Zarejestruj się już teraz, aby nie ominęło Cię jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczych w regionie: http://forum.lodzkie.pl/. Udział jest bezpłatny!

Partnerem głównym Forum jest Regionalny Fundusz Rozwoju Województwa Łódzkiego.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE