Europejskie Dni Pracodawców w Radomsku

 Europejskie Dni Pracodawców w Radomsku

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku wspólnie z Cechem Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku oraz Regionalną Izbą Przemysłowo – Handlową w Radomsku, organizuje konsultacje dla pracodawców i przedsiębiorców.

Konsultacje w ramach Europejskich Dni Pracodawców, odbędą  się w dniu 18 października w siedzibie Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku przy ul. Reymonta 12, w godzinach 9.30-12.30

W konsultacjach wezmą udział eksperci z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego, Państwowej Inspekcji Pracy, Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Radomsku, Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku oraz Powiatowego Urzędu Pracy w Radomsku.

- Mamy nadzieję, że planowane wydarzenie umożliwi pracodawcom i przedsiębiorcom skorzystanie z pomocy specjalistów z różnych instytucji w zakresie zatrudniania pracowników oraz pozyskanie informacji o programach wspierających zatrudnienie i innych przedsięwzięciach dedykowanych lokalnej przedsiębiorczości - mówi Marta Michalczyk z PUP w Radomsku.

PUP zaprasza wszystkich zainteresowanych do skorzystania z pomocy i wiedzy specjalistów z wyżej wymienionych instytucji.

Więcej o:
pup pup radomsko europejskie dni przedsiębiorców w radomsku dni przedsiębiorców radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE