Radomsko, Łódzkie 5.7o Czwartek, 14 Listopada 2019

Europejskie Dni Pracodawców 2019 z RIPH Radomsko

Miasto
Jacek Paszewski

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku wspólnie z partnerami: Cechem Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku oraz Regionalną Izbą Przemysłowo – Handlową w Radomsku, zapraszają na Europejskie Dni Pracodawców 2019.

W ramach Europejskich Dni Pracodawców, w dniu 23 października 2019 r. w siedzibie Regionalnej Izby Przemysłowo – Handlowej w Radomsku przy ul. Kościuszki 4, w godzinach 10.30-12.00 odbędą się konsultacje dla pracodawców i przedsiębiorców z Doradcą EURES z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi.

Sieć EURES świadczy usługi w zakresie unijnego pośrednictwa pracy i informowania w zakresie warunków życia i pracy w państwach członkowskich UE i EFTA. Usługi sieci EURES są ogólnodostępne i skierowane m. in. do pracodawców, którzy chcą prowadzić rekrutację pracowników z innego państwa członkowskiego UE lub EFTA.

Natomiast we wtorek, 22 października w siedzibie Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku zorganizowane zostanie bezpłatne szkolenie skierowane w szczególności do przedsiębiorców branży meblowej. Poruszone zostaną tematy obowiązków przedsiębiorców w zakresie ochrony środowiska oraz gospodarką odpadami i opakowaniami, a także emisją zanieczyszczeń.

Więcej przeczytasz: Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców

komentarze