Europejskie Dni Pracodawców 2019

Europejskie Dni Pracodawców 2019

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku wspólnie z partnerami: Cechem Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku oraz Regionalną Izbą Przemysłowo – Handlową w Radomsku informuje, iż w ramach Europejskich Dni Pracodawców, w dniu 18 października 2019 r. w siedzibie Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku przy ul. Reymonta 12, w godzinach 9.30-12.30 odbędą się konsultacje dla pracodawców i przedsiębiorców.

W konsultacjach wezmą udział eksperci z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego, Państwowej Inspekcji Pracy, Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Radomsku, Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku oraz Powiatowego Urzędu Pracy w Radomsku.

Mamy nadzieję, że planowane wydarzenie umożliwi pracodawcom i przedsiębiorcom skorzystanie z pomocy specjalistów z różnych instytucji w zakresie zatrudniania pracowników oraz pozyskanie informacji o programach wspierających zatrudnienie i innych przedsięwzięciach dedykowanych lokalnej przedsiębiorczości. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z pomocy i wiedzy specjalistów z wyżej wymienionych instytucji.

Więcej o:
europejskie dni pracodawców 2019 pup radomsko cech radomsko cech rzemieślników i przedsiębiorców regionalna izba przemysłowo-handlowa radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE