#ESBANKradzi odc. 4 - Bankuj z bliskimi - dlaczego warto?

#ESBANKradzi odc. 4 - Bankuj z bliskimi - dlaczego warto?

Płatności elektroniczne to wygoda, a w dobie koronawirusa - także sposób na zadbanie o zdrowie. Warto zachęcać do nich zwłaszcza osoby starsze, szczególnie narażone na ewentualne zarażenie w kolejce do okienka kasowego. Dlatego pracownicy ESBANKU Banku Spółdzielczego apelują o wspieranie swoich bliskich w bezpiecznym bankowaniu.

- Zachęcam (...) młodsze osoby, które są bardziej zaznajomione z Internetem, mają styczność z nowymi technologiami, żeby pomagały swoim bliskim, rodzicom, babciom, dziadkom w korzystaniu z karty, z Bankowości elektronicznej. W obecnej sytuacji to bardzo ważne - mówi w 4. odcinku programu #ESBANKradzi Weronika Krawczyk, Doradca Klienta w jednej z Filii ESBANKU Banku Spółdzielczego w Radomsku.


W rozmowie z Ireneuszem Staszczykiem także o tym, jak płatności elektroniczne pozwalają unikać kontaktu z wirusami, zjakich usług finansowych dzięki bankowym technologiom można korzystać bez konieczności wychodzenia z domu i jak Pracownicy Banku pomagają Klientom w rozpoczęciu korzystania z e-bankowości czy kart płatniczych.

Więcej o:
esbank esbank radomsko esbank radzi
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE