ESBANK Ubezpieczenia – czyli dobrze znana jakość z nową marką

ESBANK Ubezpieczenia – czyli dobrze znana jakość z nową marką

Rozwijana od wielu lat oferta ubezpieczeniowa ESBANKU Banku Spółdzielczego jako multiagenta kompleksowo uzupełnia pakiet klasycznych usług finansowych, dostępnych w każdej placówce lokalnego banku. W rok 2024 Bank wkroczył z nowo powstałym logo submarki ESBANK Ubezpieczenia, które pojawiło się już w bankowych przestrzeniach, a także wyróżnieniem od jednego z Partnerów – STU Ergo Hestia.

O tym, że ESBANK to również ubezpieczenia, stali Klienci banku wiedzą od wielu lat. Strategia oferowania w jednym miejscu, przy stanowisku jednego doradcy, podczas załatwiania spraw bankowych również ubezpieczeń sprawdza się doskonale. Dzięki niej Klient może w placówce bankowej wykupić także polisę i ubezpieczyć wszystko, co dla niego ważne.

- Oferta ubezpieczeniowa ESBANKU Banku Spółdzielczego jest kompleksowa. Współpracujemy jako dystrybutor z aż 16 renomowanymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. To nie tylko wygoda dla kredytobiorców, którzy podczas podpisywania umowy mogą jednocześnie dodatkowo ją zabezpieczyć. Obsługujemy także klientów, którzy nie posiadają u nas produktu bankowego. Ubezpieczamy zdrowie, życie i mienie zarówno klientów indywidualnych, jak i rolników, przedsiębiorców czy instytucji samorządowych. Od OC samochodowego, poprzez polisy szkolne, turystyczne – szczególnie polecane z PAKIETEM ZIMOWYM na białe szaleństwo w czasie ferii zimowych – życiowe i zdrowotne, w tym nowość na rynku, czyli ubezpieczenie umożliwiające szybkie leczenie nowotworu za granicą. Nasi doradcy przygotują również dla Klientów firmowych oferty polis dla zabezpieczenia prowadzonych inwestycji, w tym ryzyka budowlano-montażowe oraz gwarancje ubezpieczeniowe. Naszą multiagencję ESBANK Ubezpieczenia wyróżnia szeroka sieć punktów sprzedaży – we wszystkich placówkach banku – a także oferta produktowa i promocje dedykowane wyłącznie klientom banków spółdzielczych – wylicza Joanna Komala, Dyrektor ds. Bancassurance w ESBANKU Banku Spółdzielczym.

Aby wzmocnić świadomość obecności oferty ubezpieczeniowej wśród lokalnej społeczności, w końcu 2023 roku Bank stworzył submarkę – ESBANK Ubezpieczenia. O szczegółach tego ważnego dla rozwoju multiagencji wydarzenia mówi Edyta Półrola-Karska, Członek Zarządu w ESBANKU Banku Spółdzielczym, odpowiadająca m.in. za działania marketingowe:

- Tworząc logo marki-córki, spójne w sferze wizualnej z elementami logo Banku, z jednej strony podkreśliliśmy znaczenie ubezpieczeń w naszej działalności, a z drugiej – ich komplementarność względem oferty produktów i usług bankowych. Tę ideę wyraża także, wdrażana sukcesywnie od grudnia ubiegłego roku, odświeżona wizualizacja placówek. Nowe logo jest też obecne w pierwszej odsłonie najnowszej kampanii reklamującej oferowane za naszym pośrednictwem produkty ubezpieczeniowe. Reklamy ESBANK Ubezpieczenia ph. #DobrzeUbezpieczamy pojawiły się na terenie naszego działania nie tylko w bankowych przestrzeniach, ale i na telebimach, bilboardach, w lokalnych rozgłośniach radiowych i portalach internetowych. Sięgnęliśmy po różne narzędzia, od Meta i Google Ads po plakaty, ulotki i gadżety z logo ESBANK Ubezpieczenia. Działania promujące multiagencję ESBANK Ubezpieczenia na stałe wpisują się już w naszą działalność marketingową.

W nowy rok ESBANK Bank Spółdzielczy wkroczył nie tylko z nowym logo ESBANK Ubezpieczenia, ale i kolejnym wyróżnieniem.  To prestiżowy Znak Jakości jednego z Partnerów Banku, Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeń ERGO Hestia SA, który przyznawany jest od kilku lat agencjom wyróżniającym się profesjonalnym wizerunkiem lokali i najlepszą obsługą klienta. 

- Nasz Certyfikat to dowód, że współpracująca z nami agencja działa zgodnie z zasadą Najwyższego Standardu Ochrony Ergo Hestii. O wyjątkowości tego wyróżnienia świadczy fakt, że wpływ na decyzję kapituły mają badania tzw. tajemniczego klienta oraz ankiety satysfakcji, przekazywane nam przez klientów agenta. Warto podkreślić, że w tym roku przyznaliśmy jedynie 10 Znaków Jakości 2023 na terenie Przedstawicielstwa Detalicznego Łódź. Tym bardziej dziękuję za zaangażowanie we współpracę i gratuluję ekipie ESBANKU Banku Spółdzielczego, a Klientom szczerze polecam bankowego agenta Ergo Hestii z Radomska – podsumowuje Maciej Siwek, Dyrektor Przedstawicielstwa Detalicznego w Łodzi, który wraz z Regionalną Menedżer Sprzedaży Przedstawicielstwa Detalicznego Częstochowa, Renatą Horbacz, przekazał Certyfikat na ręce Dyrektor ds. Bancassurance, Joanny Komali oraz Wiceprezesa Zarządu ESBANKU Banku Spółdzielczego, Pawła Braszczyńskiego, nadzorującego pion biznesu.

- Kolejne wyróżnienie potwierdza, że w ESBANKU Banku Spółdzielczym dbamy o profesjonalizm w każdym obszarze naszej aktywności. Także jako agent ubezpieczeniowy stawiamy nie tylko na dbałość o procedury i obowiązki prawne, ale priorytetem jest dla nas również jakość obsługi, która przekłada się na satysfakcję klientów i zaufanie do naszej instytucji. Tak budujemy swoją siłę i kluczowe dla nas relacje z lokalną społecznością – podsumowuje Paweł Braszczyński.

Uroczyste wręczenie przedstawicielom Banku Znaku Jakości 2023 ERGO Hestii odbyło się w centrali ESBANKU Banku Spółdzielczego w środę 24 stycznia 2024 r.

Polisy ubezpieczeniowe wszystkich współpracujących z Bankiem Towarzystw Ubezpieczeniowych można kupić w każdej placówce ESBANKU Banku Spółdzielczego. Dla Klientów dostępna jest także oferta online, w bankowości internetowej SGB24 oraz na stronie www.esbank.pl >> ESBANK Ubezpieczenia.

Więcej o:
esbank esbank ubezpieczenia
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE