Era Travel zachęca do udziału w grze terenowej Geo Era

Era Travel zachęca do udziału w grze terenowej Geo Era Fot. Era Travel

Era Travel zachęca do wzięcia udziału w grze terenowej. Może się do niej przyłączyć każdy, kto posiada smartfon i aplikację Era Travel. Do wygrania atrakcyjne nagrody.

- Jeśli lubicie wędrówki i odkrywanie nowych miejsc, doprawione jednocześnie nutą tajemniczości i rywalizacji, to mamy dla Was interesującą propozycję. Zamieńcie kapelusz i bat na odbiornik GPS (ma go większość telefonów komórkowych) i bądź jak Indiana Jones. Zapraszamy wszystkich do gry terenowej GeoEra, która oparta jest na zasadach geocachingu. Znajdź 14 skrytek ukrytych na terenie 14 gmin powiatu radomszczańskiego, zdobywaj punkty i wygraj atrakcyjne nagrody – zachęcają organizatorzy gry.

W grze udział mogą wziąć drużyny składające się od 1 do 3 osób oraz rodziny. Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie pocztą elektroniczną zeskanowanej, wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia (i ewentualnie zgody rodzica lub opiekuna dla niepełnoletnich uczestników) na adres eratravelgeo@gmail.com. Zgłoszenia przyjmowane są do 3 lipca.

Tego dnia w aplikacji Era Travel (do pobrania https://bit.ly/2RPF00P) zostanie opublikowanych 5 punktów (w postaci współrzędnych i plików gpx), w których ukryte będą skrzynki ze „skarbem”.

Pobierz regulamin udziału w grze oraz formularz zgłoszenia.

Więcej o:
radomsko powiat radomszczańśki era travel gra terenowa
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE