ERA Travel poleca na wakacje

ERA Travel poleca na wakacje Fot. ERA Travel

ERA Travel Radomsko zachęca do korzystania podczas rozpoczętych właśnie wakacji z atrakcji, znajdujących się na terenie powiatu radomszczańskiego.

- Wspólnie, choć z zachowaniem zasad sanitarnych, razem, choć w społecznym dystansie - rozpoczynamy wakacje z ERA Travel słonecznym tygodniem pełnym atrakcji. Od aktywnego wypoczynku do leniwego rodzinnego chilloutu - oferty gospodarstw agroturystycznych oraz przedsiębiorców świadczących usługi związane z turystyką polecają się Państwa uwadze – mówią przedstawiciele ERA Travel.

Każdy, kto posiada zainstalowaną aplikację ERA Travel (do pobrania https://bit.ly/2RPF00P) i okaże ją w okresie od 26 czerwca do 5 lipca podczas wakacyjnych podróży w miejscu oznakowanym naszym logotypem, może liczyć na dodatkowy BONUS.

Firma KAJAKOWO.net.pl Spływy Kajakowe Wypożyczalnia w Zakrzówku Szlacheckim oferuje gratisowy postój na polu biwakowym kampera, przyczepy lub namiotu. Dodatkowo za dziecko, które bierze udział w przygotowanym przez pracowników firmy spływie, nie będą naliczone opłaty. Rezerwację i ceny prosimy konsultować z pracownikiem wypożyczalni i biwaku. Telefon kontaktowy: 785 118 585.

Rancho Furmania zaprasza do siebie. Pod okiem instruktorów możemy nauczyć się obcowania z końmi i w końskiej grzywie czuć wiatr i wolność. Tu możemy zregenerować siły i odpocząć. Stajnia przygotowała dla podróżników ERA Travel ofertę pierwszej jazda z 50% bonifikatą. Na jazdę należy umówić się przynajmniej jeden dzień wcześniej pod numerem telefonu 505 418 928.

Stajnia Gowarzów zaprasza do odwiedzin nie tylko w wakacje. To gwarancja dobrej zabawy w harmonii z naturą i szansa na pauzę w codziennym biegu. Stajnia oferuje naukę jazdy konnej na różnych poziomach, a pracownicy dołożą wszelkich starań, aby dzieciaki były zachwycone. Dodatkową atrakcją jest możliwość rozbicia namiotu na polu biwakowym by poczuć klimat „biwaku na dziko”. Na polu znajdują się: palenisko na ognisko oraz zadaszona altana, w której można przygotować wspólny rodzinny posiłek, a następnie zjeść go na łonie natury. Atutem tego miejsca są domowe zwierzęta, które to można głaskać oraz karmić. Każdy z zainstalowaną aplikacją otrzyma darmowy postój namiotu na polu oraz 50% bonifikatę na pierwszą godzinę jazdy konnej. Numer telefonu: 502 193 488.

W wakacyjnych wojażach po powiecie, warto również odwiedzić Smażalnię-łowisko BAKS. Można również składać telefoniczne zamówienia na rybkę (503 017 511, 504 779 727). Smażalnia zaprasza na moc atrakcji dla dzieciaków na znajdującym się tam placu zabaw. Każdy odwiedzający po okazaniu naszej aplikacji otrzyma darmowy zimny napój do zamówionego posiłku.

ERA Travel zaprasza również do Gospodarstwa Rybackiego Folwarki gdzie oprócz smacznej ryby, można rodzinnie wędkować, odpoczywać na leżakach i ładować witalne akumulatory przed dalszą podróżą. Ważne, że okazując aplikacje ERA Travel, otrzymacie Państwo dwie uzbrojone wędki do samodzielnego wędkowania co niewątpliwe będzie fajną wspólną frajdą dla dzieci i rodziców (przynęta we własnym zakresie). Prosimy o kontakt telefoniczny: 501 044 886.

Zwiedzając nasz powiat rowem ale nie tylko, możemy chwilę odpocząć w Bocianie Gniazdo w Gosławicach. Poza pięknymi widokami Doliny Widawki jest też moc atrakcji dla dzieci. Spragnionym relaksu polecamy wędkowanie na znajdującym się tam łowisku. Każdy, kto zamówi posiłek, pokazując aplikację otrzyma drugą porcję frytek gratis.

Smażalnia RYB Otorybka zaprasza do siebie. Oprócz smacznej ryby oferuje plac zabaw dla dzieci i możliwość wędkowania  Dla osób z aplikacją Otorybka oferuje wędkowanie bez opłat.

Dla spragnionych ciszy i odpoczynku na łonie natury Stawy hodowlane - łowisko w Przyborowie zapraszają na wędkowanie. Odwiedzajcie to miejsce rodzinnie, bo wspomnienia związane z złowieniem pierwszej ryby z tatą lub mamą  są bezcenne. Telefon: 502 433 074.

Muzeum Drukarstwa Rodziny Kamińskich zaprasza do siebie. Oferuje zwiedzanie interaktywnego miejsca, gdzie można poczuć dreszczyk emocji związany z obcowaniem z drukarskimi maszynami ich dźwiękiem oraz zapachem. Za tajemniczymi drzwiami poznamy i dotkniemy czcionek używanych w druku, poczujemy zapach drukarskiej farby. ERA Travel otwiera drzwi muzeum za pół ceny.

ERA Travel zapraszamy także do odwiedzin w Muzeum Regionalne im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku. Niezapomnianym przeżyciem będzie cofnięcie się do dziejów radomszczańskich Tatarów, oczywiście w Zagrodzie Tatarskiej.

Niedaleko, bo około 8 km od Radomska, w miejscowości Malutkie (w gminie Dobryszyce) pod nr 22 znajdziecie prawdziwe  skarby. Gratka dla miłośników motoryzacji, historii i historii motoryzacji. Zachęcamy do odwiedzenia jedynej w Powiecie Radomszczańskim Prywatnej Kolekcji Samochodów Zabytkowych. W kolekcji zabytkowych samochodów Grzegorza Krokowicza - kolekcjonera i pasjonata motoryzacji - obecnie znajduje się 120 eksponatów. Każdy, kto okaże zainstalowaną aplikację będzie mógł obejrzeć tę kolekcję za darmo.

Powiat Radomszczański kusi cały czas swoimi atrakcjami. Jedną z nich jest niewątpliwie Muzeum Ludowe Ziemi Przedborskiej  mieszczące się w Przedborzu przy ul. Kieleckiej w budynku dawnej karczmy - zajazdu z XVII w. Założycielem muzeum i mini skansenu jest nauczyciel - ikona tego miejsca - Tadeusz Michalski. Zebrano tu eksponaty głównie o charakterze etnograficznym, dotyczącym wsi ziemi Przedborskiej oraz okazy o znaczeniu historycznym. Muzeum oferuje darmowe wejście dla dziecka do 6 roku życia. Oczywiście po okazaniu zainstalowanej aplikacji  ERA Travel.

ERA Travel poleca też rzekę Pilicę.

Spływ kajakowy po tej ciekawej ciągle meandrującej rzece zapewni Agroturystyka Zacisze Praczka 4, telefon kontaktowy:  606 576 225.

Więcej o:
powiat radomszczański atrakcje turystyczne wakacje era travel
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE