Ekranizacje książkowych bestsellerów w kinie MDK

Ekranizacje książek Veroniki Roth, filmy pt.: "Niezgodna" i "Zbuntowana", będzie można zobaczyć 21 marca w kinie MDK.

Ekranizacje książek Veroniki Roth, filmy pt.: "Niezgodna" i "Zbuntowana", będzie można zobaczyć 21 marca w kinie MDK. Pierwszy zostanie wyświetlony o godzinie 18.00, kontynuacja zaplanowana jest na 20.30. Karnet na dwa filmy można dostać za 21 zł.

foto ze strony www.mdkradomsko.pl


W metropolii wzniesionej na ruinach Chicago idealne społeczeństwo budowane jest na zasadzie selekcji. Każdy nastolatek musi przejść test predyspozycji określający jego przynależność do jednej z pięciu grup. Jeśli nie posiadasz żadnej z pięciu kluczowych cech, będziesz żyć na marginesie. Jeśli zaś masz więcej niż jedną z nich, jesteś NIEZGODNYM i czeka cię całkowita eliminacja. Chyba że – tak jak Beatrice – uda ci się uciec i znaleźć drogę do podziemnego świata ludzi, którzy zdecydowali się rzucić wyzwanie bezdusznemu systemowi. Beatrice musi znaleźć w sobie dość odwagi, by zaryzykować wszystko w walce o to, co kocha najbardziej - opis "Niezgodnej" brzmi całkiem zachęcająco!

Jeśli ktoś jest zainteresowany tylko jednym seansem filmowym - bilet na niego można kupić za 16 zł (ulgowy) lub 18 zł (normalny).

 

Więcej o:
divergent w radomsku mdk radomsko kino radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE