Eko-Młodzi w Łodzi: wyróżnieni radomszczanie

Czworo młodych radomszczan zostało wyróżnionych w konkursie organizowanym przez Łódzki Dom Kultury i Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Fot. MDK RadomskoCzworo młodych radomszczan zostało wyróżnionych w konkursie organizowanym przez Łódzki Dom Kultury i Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

W ramach projektu w Łódzkim Domu Kultury odbyło się kilkanaście spotkań, w trakcie których dzieci oglądały filmy o tematyce ekologicznej i słuchały prelekcji. Ponadto odwiedziły także łódzki Ogród Botaniczny. Dzięki temu najmłodsi poszerzyli swoją wiedzę na temat ekologii oraz przyrody.

Na koniec odbyły się także dwa konkursy - fotograficzny i plastyczny. Wśród wyróżnionych są cztery osoby z naszych okolic:
- Julia Szymurska z Gomunic za pracę "Płaczący kwiatek"
- Bartłomiej Daros z Gomunic za pracę "Eko-łodzią do Łodzi"
- Aleksandra Gajosek z Radomska za pracę "Rajski ptak"
- Olga Mituła z Radomska za pracę "Olga z Bukietem kwiatów".

Nagrodzone prace można oglądać w łódzkiej Galerii Starej na III piętrze od 18 września do 5 października od wtorku do soboty w godz. 14-18. Projekt został sfinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Więcej o:
przyroda ekologia łódzki dom kultury miejski dom kultury ogród botaniczny konkurs
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE