Dziś nadszedł długo wyczekiwany dzień przez uczniów – wakacje!

Dziś nadszedł długo wyczekiwany dzień przez uczniów – wakacje!

W radomszczańskich szkołach podstawowych odbyły się uroczystości, podczas których dziękowano uczniom, nauczycielom, pracownikom szkół oraz rodzicom za zaangażowanie i pracę mijającym roku szkolnym. Teraz przed uczniami zasłużony odpoczynek i czas na letnie przygody, które na pewno dostarczą im wielu niezapomnianych wspomnień.

W Publicznej Szkole Podstawowej nr 6 zastępca prezydenta Małgorzata Kańska-Kipigroch wraz z dyrektorem Wojciechem Grajkowskim dziękowali całej społeczności szkolnej za tegoroczne osiągnięcia na wielu polach życia szkoły, za sukcesy edukacyjne oraz sportowe, a także wiele innych działań, które przyczyniają się do ciągłego rozwoju placówki.

Dzieci i młodzież otrzymały też życzenia radosnych, bezpiecznych i pełnych słońca wakacji. Na zakończenie uroczystości uczniowie zaprezentowali pełen humoru program artystyczny, który wprowadził wszystkich w wakacyjny nastrój. Pełen humoru występ spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem i gromkimi brawami, stanowiąc idealne zwieńczenie roku szkolnego.

Więcej o:
Radomsko wakacje uczniowie nauczyciele
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE