Dzień Seniora w MDK w Radomsku z UTW „Wiem Więcej”

Dzień Seniora w MDK w Radomsku z UTW „Wiem Więcej” Fot. Starostwo Powiatowe w Radomsku/ UM Radomsko

Skoro to Światowy Dzień Seniora, to musiało być wesoło. Serdecznie, mądrze i z sercem. W sali widowiskowej MDK w Radomsku życzenia Seniorom przekazali: Beata Pokora - Starosta Powiatu Radomszczańskiego, Krzysztof Zygma - Przewodniczący Rady Powiatu Radomszczańskiego oraz Jarosław Ferenc - prezydent Radomska.

- Jesteście Państwo skarbnicą i piewcami lokalnej tradycji. Wnosicie w nasze rodzinne domy ciepło i zrozumienie – mówiła starosta Beata Pokora, życząc wszystkim Seniorom uśmiechu, zdrowia, miłości i szacunku.

O tym, że Babcia i Dziadek to najlepsi przewodnicy w dorosłym życiu przekonywał podczas swojego brawurowego wykładu prof. Mariusz Jędrzejko. Bo Dziadkowie w tych dziwnych czasach są dla swoich wnuków kotwicą, ochroną w czasach kryzysu, arbitrami, którzy nigdy nie podejmują pochopnych decyzji, skarbnikami tradycji…

A potem widownia wspólnie śpiewała przeboje wykonywane przez Aleksandrę Włodarek podczas jej mini-recitalu „Bombonierka” oraz oklaskiwała zespół Appassionata w programie muzycznym „Nasze randez vous”.

Więcej o:
radomsko mdk radomsko dzień seniora radomsko utw wiem więcej
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE