Dzień otwarty w „Drzewniaku” w Radomsku

Dzień otwarty w „Drzewniaku” w Radomsku

W Zespole Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku w piątek, 24 maja zorganizowano dzień otwarty dla absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów. Podobnie, jak i w pozostałych radomszczańskich szkołach średnich, uczniowie i nauczyciele przygotowali szereg atrakcji na ten dzień.

W Zespole Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku podczas dnia otwartego można było zwiedzić sale lekcyjne, jak np. salę logistyczną i historyczną oraz sale języków: polskiego, niemieckiego i rosyjskiego (jedyną w Radomsku). Również salę kinową. Ale przede wszystkim można było zwiedzić pracownie: stolarską, fryzjerską i gastronomiczną, w których uczniowie zdobywają wiedzę praktyczną. Natomiast na sali gimnastycznej rozstawione były stoiska logistyki, wizażu i stylizacji oraz gastronomi. A na szkolnym korytarzu klasa wojskowa prezentowała techniki walki i samoobrony.

Podczas spaceru szkolnymi korytarzami uczniowie mogli podziwiać liczne prace wykonane przez uczniów, w tym popiersie patrona szkoły Mikołaja Kopernika wykonanego z drzewa lipowego oraz makietę Wawelu również drewnianą.

Więcej o:
drzewniak radomsko dzień otwarty w szkołach średnich 2019 zsdioś dzień otwarty
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE