Dzień Otwarty w ARiMR w Radomsku

Dzień Otwarty w ARiMR w Radomsku

Najbliższy piątek, 6 kwietnia, w biurach powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie „Dniem Otwartym”.

Tego dnia, w godzinach od 7.30 do 15.30 (w biurze przy Prymasa Wyszyńskiego 142) więcej pracowników będzie służyć pomocą techniczną przy wypełnianiu wniosków elektronicznych w aplikacji eWniosekPlus. Same wnioski o dopłaty bezpośrednie w tym roku składane są wyłącznie drogą elektroniczną, w terminie do 15 maja.

- W interesie rolników jest nieodkładanie tej czynności na ostatnią chwilę, ponieważ aplikacja nie będzie w stanie obsłużyć jednocześnie tak dużej liczby użytkowników i mogą wystąpić w ostatnich dniach problemy z zalogowaniem się i wysłaniem wniosku - informuje Katarzyna Bracka, kierownik AMiRM w Radomsku.

Pracownicy Punktu Informacyjnego będą udzielać informacji o tegorocznych naborach wniosków w programach inwestycyjnych PROW, m.in. takich jak „Premia dla młodego rolnika”, „Restrukturyzacja małych gospodarstw”. Pomocą służyć będą również pracownicy Wydziału Rejestracji Zwierząt – przede wszystkim w zakresie informacji o zasadach bioasekuracji, w związku z rozprzestrzenianiem się afrykańskiego pomoru świń (ASF).

Zaplanowane są także atrakcje i niespodzianki, głównie z myślą o najmłodszych.

Więcej o:
dzień otwarty arimr
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE