Dzień Kota po radomszczańsku

Już w niedzielę 17 lutego obchodzimy Światowy Dzień Kota. Po raz pierwszy będziemy go świętować również w Radomsku.

Już w niedzielę 17 lutego obchodzimy Światowy Dzień Kota. Po raz pierwszy będziemy go świętować również w Radomsku. Impreza odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Radomsku.

 

Radomszczański Dzień Kota rozpocznie się o godzinie 11.00 pokazem filmu "Kot w butach 3D". Ceny biletów to 12 zł - bilet normalny oraz 10 zł - bilet ulgowy.

 

Od godziny 12.00 ruszą kolejne atrakcje. Na stoiskach będzie można uzyskać informacje na temat adopcji zwierząt z radomszczańskiego schroniska oraz Radomszczańskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, otrzymać poradę weterynaryjną czy zakupić coś na stoisku firmy ModernPet.

 

Swój kiermasz przygotuje także Radomszczańskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Radomszczanie za niewielkie kwoty będą mogli zakupić biżuterię, ozdoby do domu, książki, puzzle czy maskotki, a środki zebrane podczas kiermaszu zostaną przeznaczone na leki i opiekę weterynaryjną podopiecznych RTOZ. Zdjęcia cudowności, które będą sprzedawane podczas kiermaszu, można zobaczyć w galerii na portalu Facebook.

 

W MDK-u będzie prowadzona także zbiórka karmy i żwirku, a dla najmłodszych przewidziano np. malowanie twarzy. Ponadto tego dnia rozstrzygnięty zostanie konkurs fotograficzny "Kocie ujęcie", w którym mogą wziąć udział osoby w wieku 8-18 lat. Zdjęcia konkursowe można dostarczać do MDK-u do 15 lutego. Więcej informacji.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Więcej o:
dzień kota koty zwierzęta schronisko rtoz
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE