Dzień Kibica z RKS Radomsko już w najbliższą niedzielę

Dzień Kibica z RKS Radomsko już w najbliższą niedzielę

W najbliższą niedzielę (1 marca) sympatyków RKS Radomsko czeka nie lada gratka. Klub, wzorem minionych lat, przed rozpoczęciem rundy wiosennej III ligi, organizuje Dzień Kibica. Wydarzenie odbędzie się w Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku o godz. 18.00.

Wydarzeniu - już tradycyjnie - będzie towarzyszyć prezentacja drużyny oraz nowych zawodników.

- Kibice będą mieli szansę poznać piłkarzy, zrobić sobie z nimi zdjęcia i pozmawiać. W tym dniu będzie prowadzona również sprzedaż karnetów – mówi Kuba Mielczarek z zarządu RKS.

Radomszczańscy kibice będą mieli okazję zobaczyć pozyskanego w ostatnim czasie Japończyka Rio Yoshiokę. Ponadto zaprezentowani nowi zawodnicy: Daniel Kraska, Paweł Okrasa, Patryk Woźniak i Rafał Babul oraz nowo zakontraktowany bramkarz Krystian Krupa (wychowanek Siarki Tarnobrzeg, grający ostatnio w Motorze Lublin).

Pisząc o Dniu Kibica organizowanym przez RKS Radomsko, należy podkreślić, że tego typu imprezy, oczywiście oprócz rozgrywek na murawie, cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród sympatyków RKS, ale nie tylko. W najbliższą niedzielę zapewne inaczej nie będzie. 

Więcej o:
rks radomsko kibice rks radomsko rks sparing rks radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE