Dzień Edukacji Narodowej. Życzenia od prezydenta i zarządu powiatu

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Jarosław Ferenc prezydent miasta Radomska i Jakub Jędrzejczak, w imieniu zarządu Powiatu Radomszczańskiego, złożyli nauczycielom i pracownikom oświaty życzenia.

Jarosław Ferenc, prezydent Radomska:

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele, Pedagodzy oraz Pracownicy Oświaty. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam Państwu szczególne wyrazy uznania i szacunku dla Waszej codziennej, pełnej odpowiedzialności pracy. To dzięki Państwa zaangażowaniu, wiedzy, umiejętnościom i poświeceniu dzieci oraz młodzież osiągają liczne sukcesy, a także dzielnie stawiają czoła pojawiającym się na ich drodze życiowym wyzwaniom.Życzę Państwu radości oraz zadowolenia z każdego dnia, satysfakcji z wykonywanej pracy, jak również by nie gasło w Was przekonanie, iż misja, którą niesiecie jest prawdziwą pasją i przygodą życia.

Jakub Jędrzejczak, zarząd Powiatu Radomszczańskiego:

Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy administracji i obsługi szkół. Dzień Edukacji Narodowej to chwila właściwa nie tylko, aby dziękować za pracę na rzecz młodzieży, ale przede wszystkim okazja do przypomnienia o ważnej roli i wysiłku ponoszonym przez Was na rzecz kształtowania uczniowskich umysłów, postaw i serc. Doceniamy ten wysiłek, zwłaszcza w tym szczególnym roku, kiedy przychodzi nam zmagać się nie tylko z finansowymi problemami oświaty, ale także z niewidzialnym wrogiem, jakim jest koronawirus i wywołana przez niego pandemia. Ze względu na szczególne obostrzenia sanitarne związane z COVID-19 nie możemy spotkać się z Wami osobiście. Zechciejcie więc przyjąć od Zarządu Powiatu Radomszczańskiego te zdalne gratulacje i życzenia.

Więcej o:
dzień edukacji narodowej jakub jędrzejczak jarosław ferenc dzień nauczyciela
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE