Dzień Dziecka w Strzałkowie pełen atrakcji

Dzień Dziecka w Strzałkowie pełen atrakcji Fot. UG Radomsko

Piękna, słoneczna pogoda, moc darmowych atrakcji to wszystko towarzyszyło dzieciakom, które w niedzielę 4 czerwca uczestniczyły w festynie zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka w Strzałkowie.

Organizatorzy festynu: Gmina Radomsko, parafia Nawiedzenia NMP w Strzałkowie oraz OSP w Strzałkowie dla najmłodszych mieszkańców gminy przygotowali szereg darmowych atrakcji, wśród których znalazły się dmuchane zjeżdżalnie i zamki, lody, wata cukrowa, przepyszne ciasta, grill.

Dzieciaki mogły również zobaczyć jak wygląda wóz strażacki oraz spróbować swoich sił w konkurencji przygotowanej przez strzałkowskich druhów. Niewątpliwą atrakcją były przejażdżki konne. O bezpieczeństwo najmłodszych podczas jazdy na koniach zadbali członkowie 11 Pułku Ułanów Legionowych III Szwadron Radomsko.

Słoneczna pogoda oraz przygotowane przez organizatorów darmowe atrakcje, wywołały uśmiech na twarzach wszystkich dzieci. Radość towarzyszyła również dorosłym mieszkańcom gminy, którzy niedziele popołudnie postanowili spędzić na festynie w Strzałkowie.

Więcej o:
gmina radomsko powiat radomszczański strzałków dzień dziecka
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE