Dzień Dziecka w Radomsku potrwa dłużej

Dzień Dziecka w Radomsku potrwa dłużej

W Radomsku tegoroczny Dzień Dziecka będzie obchodzony z wyjątkowym rozmachem, rozciągając się na kilka dni pełne zabaw i atrakcji. Carrefour Radomsko, miasto Radomsko oraz Muzeum Regionalne przygotowali bogaty program, który zapewni dzieciom mnóstwo radości i niezapomnianych wspomnień. Poniżej przedstawiamy szczegóły wszystkich wydarzeń, które z pewnością przyciągną całe rodziny do wspólnego świętowania.

Carrefour Radomsko zaprasza na Dzień Dziecka

Wydarzenie odbędzie się 25 maja w godzinach od 11.00 do 17.00 na placu przy Carrefour Radomsko.

Program atrakcji:

●  Basen z piłeczkami: Dla najmłodszych przygotowano kolorowy basen z piłeczkami, który z pewnością dostarczy wiele radości i śmiechu.

●  Zjeżdżalnia rekina: Ta emocjonująca atrakcja przypadnie do gustu każdemu odważnemu dziecku.

●  Tatuowanie: Możliwość zrobienia tymczasowych tatuaży to świetna zabawa i okazja do ozdobienia ciała kolorowymi wzorami.

●  Zumba dla dzieci: Prowadzona przez Klub Panaceum, zumba zachęci dzieci do aktywności fizycznej poprzez taniec.

●  RAP: Występ Młodzieżowego Klubu Sportowego dostarczy wielu wrażeń muzycznych.

●  Komenda Powiatowa Policji w Radomsku: Pokaz sprzętu służbowego pozwoli dzieciom zapoznać się z pracą policjantów.

●  Pokazy Strażackie: Prezentacja umiejętności i sprzętu strażackiego zainteresuje nie tylko najmłodszych.

●  Koło Gospodyń „Makowe Panienki”: Występ lokalnych gospodyń oraz prezentacja ich talentów kulinarnych i artystycznych.

Dzień Dziecka w Muzeum

Wydarzenie odbędzie się 28-29 maja.

Program atrakcji:

1. Zwiedzanie wystawy „Z papierem przez dwa tysiąclecia”. Wystawa z Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju, prezentująca historię papieru i jego znaczenie na przestrzeni wieków
2. Warsztaty czerpania papieru: Interaktywne zajęcia, podczas których uczestnicy będą mogli nauczyć się tradycyjnych metod czerpania papieru
3. Zwiedzanie wystaw stałych i wystawy „Nieobecni–Obecni 3”. Oprócz głównej wystawy, uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć stałe ekspozycje muzeum oraz specjalną wystawę „Nieobecni – Obecni 3”
4. Słodki poczęstunek izabawy na dziedzińcu. Po zwiedzaniu i warsztatach dzieci będą mogły skorzystać ze słodkiego poczęstunku i uczestniczyć w zabawach na dziedzińcu muzeum

Dodatkowe informacje: Wstęp na wydarzenie jest wolny. Zapisy pod numerem telefonu: 44 683 56 51.

Zagajnik u Skrzata – Miejskie Obchody Dnia Dziecka

Wydarzenie odbędzie się 1 czerwca 2024 roku, w godzinach od 12.00 do 16.00 w Parku Solidarności (przy oczku wodnym).

Program atrakcji:

●  Przekazanie Dzieciom Klucza do miasta: prezydent Miasta Radomska, Jarosław Ferenc, symbolicznie przekaże klucz do miasta dzieciom, co z pewnością będzie niezapomnianym momentem.

●  Występy zespołów i grup MDK w Radomsku: Prezentacje artystyczne przygotowane przez Miejski Dom Kultury oraz radomszczańskie przedszkolaki i uczniów szkół podstawowych.

●  Pokazy sportowe KBKS Radomsko: Demonstracje sportowe przygotowane przez Klub KBKS Radomsko dostarczą wielu emocji

● Animacje, zabawy przy muzyce, szczudlarze i słodkości: Różnorodne formy rozrywki dla dzieci, w tym występy szczudlarzy, zapewnią świetną zabawę

●  Wata cukrowa, popcorn, dmuchańce i fotobudka: Klasyczne atrakcje, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród dzieci.

●  Malowanie twarzy, wodne tatuaże, bańki mydlane: Kreatywne zabawy pozwolą dzieciom wcielić się w różne postacie i bawić się bańkami mydlanymi.

●  Atrakcje przygotowane przez KPP w Radomsku i OSP Bogwidzowy w Radomsku: Pokazy sprzętu i działania służb mundurowych.

● Mile widziane bajkowe przebrania: Organizatorzy zachęcają dzieci do przebrania się za swoje ulubione postacie z bajek, co dodatkowo umili zabawę.

Zapraszamy do wspólnego świętowania!

Więcej o:
Radomsko dzień dziecka
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE