Dzieciaki z OWR pozdrawiają z Białego Dunajca

45 dzieciaków z Ośrodka Wspierania Rodziny od piątku przebywa na koloniach w Białym Dunajcu. Na dzieci czeka wiele atrakcji przygotowanych przez opiekunów. Przez weekend uczestnicy kolonii... ››

45 dzieciaków z Ośrodka Wspierania Rodziny od piątku przebywa na koloniach w Białym Dunajcu. Na dzieci czeka wiele atrakcji przygotowanych przez opiekunów.

 

Przez weekend uczestnicy kolonii zwiedzali Zakopane, wjechali na Gubałówkę, spotkali się z wójtem Białego Dunajca, wzięli także udział w konkursie plastycznym "Góry moich marzeń", zawodach sportowych i zajęciach profilaktycznych.

 

W ciągu kolejnych dni na dzieci i młodzież czeka jeszcze wyjazd do parku miniatur w Inwaldzie, spacer po Dolinie Kościeliskiej, spływ Dunajcem i góralskie spotkanie w regionalnej karczmie, gdzie górale opowiedzą o folklorze tatrzańśkim. Relację "na bieżąco" z wyjazdu można znaleźć na oficjalnym fanpagu OWR.


I turnus kolonii z Ośrodkiem Wspierania Rodziny potrwa do 3 lipca. II turnus, również w Białym Dunajcu, odbędzie się w dniach 3 - 12 lipca.

 

Życzymy udanego wypoczynku!

Więcej o:
owr wakacje kolonie biały dunajec
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE