Dzieciaki z OWR pojadą na zimowiska do Białego Dunajca

37 podopiecznych Ośrodka Wspierania Rodziny wykorzysta ferie wyjeżdżając na zimowy wypoczynek do Białego Dunajca. Zimowiska potrwają od 29 stycznia do 5 lutego.

Nauka jazdy na nartach podczas zimowsika w Korbielowie w 2011 rokuWielkim krokami zbliżają się upragnione ferie zimowe, a co za tym idzie przerwa w nauce. 37  podopiecznych  Ośrodka Wspierania Rodziny wyjedzie na zimowy wypoczynek do Białego Dunajca. Zimowiska potrwają od 29 stycznia do 5 lutego.


Większość czasu wypełni nauka jazdy na nartach i snowboardzie (pod okiem wyszkolonych instruktorów) na położonym nieopodal Białego Dunajca stoku w Bukowinie Tatrzańskiej. Zdobyte umiejętności dzieci będą mogły sprawdzić podczas zawodów narciarskich.
Ponadto w programie wyjazdu znalazły się liczne atrakcje: zwiedzanie Zakopanego (historyczny cmentarz na Pęksowym Brzysku, Krupówki), projekcje filmów o folklorze góralskim i ognisko z góralami, dyskoteki integracyjne. Nie zabraknie zajęć z zakresu profilaktyki uzależnień. Opiekę nad dziećmi będzie sprawować wykwalifikowana kadra z OWR.
Wyjazd na zimowiska jest nagrodą za dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie podczas zajęć świetlicowych.  W ubiegłym roku podobna grupa dzieciaków  uczestniczyła w wyjeździe do Korbielowa dzięki pomocy Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej.
Dla wszystkich  dzieci  pozostających w Radomsku Ośrodek Wspierania Rodziny przygotował szereg atrakcji. Wkrótce podamy więcej szczegółów.
Więcej o:
owr ośrodek wspierania rodziny owr radomsko świetlice środowiskowe radomsko ferie 2012 ferie radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE