Dywaniki samochodowe i kosmetyki najlepszych marek – nowy sklep detailingowy Carstyle otwarty!

Dywaniki samochodowe i kosmetyki najlepszych marek – nowy sklep detailingowy Carstyle otwarty!

Dbanie o własny samochód to dla niektórych osób sprawa nadrzędna. I słusznie, ponieważ ma to wpływ nie tylko na wygląd i estetykę pojazdu, ale także na bezpieczeństwo pasażerów. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie prezentuje nowy sklep internetowy Carstyle – multimedialny asystent wyboru najlepszych produktów do auto detailingu i najwyższej jakości dywaników samochodowych. Co przygotował dla swoich klientów na wielkie otwarcie?

Nowa definicja auto detailingu

Dla miłośników czterech kółek to prawdziwa produktowa gratka! Oprócz satysfakcji z zakupów, Carstyle oferuje swoim klientom o wiele więcej, niż tylko najlepsze produkty!
• Najnowsze premiery światowych marek
• Asystenta sprzedaży, który doradzi na każdym etapie zakupu
• Forum, na którym inni klienci dzielą się opiniami o produktach
• Duży wybór sposobów wysyłki
• Vouchery prezentowe oraz ciekawe boxy z zestawami kosmetyków, dopasowane do umiejętności kupującego
• Vouchery prezentowe
• Konkursy z ciekawymi nagrodami

Wszystko po to, żeby pokazać klientom, jak przyjemne może być kompleksowe dbanie o swój samochód, przy jednoczesnej poprawie komfortu jazdy.

Dywaniki do samochodu idealnie dopasowane – najlepszy sklep detailingowy w Polsce

Czym może zaskoczyć sklep detailingowy, którego flagowym produktem są dywaniki do samochodu znanych i cenionych marek ? Carstyle, jako jeden z nielicznych sklepów internetowych, oferuje klientom możliwość dopasowania kompletu dywaników do marki, modelu, a nawet serii pojazdu, a wyjątkowych przypadkach także rodzaju nadwozia. Dywaniki skrojone na miarę od marek Frogum czy Geyer&Hosaya to nowy standard w Twoim samochodzie. Jakie funkcje posiadają dywaniki, które znajdziesz w Carstyle?
• Ich wyjątkowa struktura oraz najwyższej jakości materiał gumowy chroni wykładzinę przed zabrudzeniami.
• Posiadają antypoślizgową powierzchnię, która zapobiega przesuwaniu się dywanika w trakcie jazdy – ma to bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo podróżowania.
• Są idealnie dopasowane do podłogi, dzięki temu otrzymujesz produkt dedykowany wyłącznie Tobie.
• Są wzmocnione w newralgicznych miejscach, dlatego ich odporność na uszkodzenia jest naprawdę wysoka, dzięki temu służą przez wiele lat.
• Ich podwyższone krawędzie chronią wykładzinę przed przedostawaniem się zabrudzeń poza dywanik.
• Są elastyczne, lecz nie tworzą lejka przy wyciąganiu ich z pojazdu – nie ma obawy, że zanieczyszczenia przedostaną się na tapicerkę.

Dywaniki znanych i cenionych producentów, świetnej jakości i w przystępnych cenach znajdziesz tutaj.

Dbanie o samochód z kosmetykami najlepszych marek

Carstyle ma w swojej ofercie także najlepsze kosmetyki detailingowe, wielu znanych i cenionych marek – RR Customs czy Soft 99. Znajdziesz tam m.in. szampony, aktywne piany, quick detailery, preparaty do czyszczenia plastików oraz tapicerki, kosmetyki uniwersalne do wielu powierzchni, odtłuszczacze, a także różnego rodzaju woski do poprawy wyglądu lakieru. Wszystkie te produkty są dokładnie opisane w karcie produktu, która jest czytelna i przejrzysta. Kosmetyki podzielone są na odpowiednie kategorie, które opisują przeznaczenie każdej z nich. Dzięki temu każdy pasjonat detailingu znajdzie produkty odpowiadające jego potrzebom.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE