Dyrektorzy i nauczyciele. Dla Was jest ta konferencja

Dyrektorzy i nauczyciele. Dla Was jest ta konferencja Fot. pixabay.com

Stowarzyszenie Spot Radomsko zaprasza dyrektorów, nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz pasjonatów edukacji z województwa łódzkiego na Konferencję „Innowacyjna Edukacja”, która odbędzie się 27 października w Radomsku w Zespole Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska, ul. Brzeźnicka 22.

Wydarzenie ma na celu promowanie nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie edukacji. Konferencja stanowi doskonałą okazję do zdobycia wiedzy i praktycznych umiejętności związanych z nowoczesnymi technologiami, które rewolucjonizują dziedzinę edukacji. 

- Podczas tego wydarzenia będziemy mieli przyjemność gościć ekspertów oraz profesjonalistów z branży m.in. SuperBelfrów – Marlenę Kowalską (Widziane oczami nauczyciela), Martę Florkiewicz-Borkowską (Pani FloBo), Annę Romańską (EduHoryzont), Katarzynę Wdowiak-Błaszczyk, Monikę Andryszek i Anetę Bogdan – edukatorki programu Laboratoria Przyszłości z Instytutu Badań Edukacyjnych, Adama Gogacza i Katarzynę Kasznicką – ekspertów z Konsorcjum Cogito, przedstawicieli firmy Science and Innovation Center, Aktin Remi (Korbo Blocks), którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Będzie to również okazja do zapoznania się z nowymi technologiami oraz sposobami ich wykorzystania w pracy zawodowej i edukacji – wymienia Aneta Bogdan ze Stowarzyszenia Spot Radomsko.

Udział w konferencji jest bezpłatny. obowiązują jednak zapisy pod numerem telefonu: 518 388 128. W trakcie wydarzenia przewidziano brunch, poczęstunek oraz serwis kawowy.

- Nasza konferencja umożliwi także nawiązanie cennych kontaktów z innymi osobami zainteresowanymi tematyką, co sprzyja wymianie doświadczeń oraz inspiracji. Wierzymy, że to wydarzenie przyczyni się zarówno do rozwoju zawodowego, jak i osobistego, co jest niezwykle istotne dla każdego, kto dąży do bycia na bieżąco i skutecznego wykorzystywania dostępnych narzędzi - dodaje Aneta Bogdan.

Harmonogram:

8.30 – rejestracja
9.00 – oficjalne rozpoczęcie
9.30 – warsztaty w grupach: nauczyciel vs. technologia - jak okiełznać technikalia, aby służyły edukacji, dobrostan nauczyciela – wgląd w siebie poprzez pracę z obrazem, odnajdywanie równowagi: skuteczny work-life balance dla nauczycieli.
10.30 – Program Erasmus+ - autostrada do innowacji
11.20 – warsztaty w grupach: nowy wymiar edukacji w Twojej szkole – wirtualne laboratorium wieloprzedmiotowe, steam–owe aktywności z klockami Korbo blocks.
12.30 – skuteczne sposoby uczenia o mikrokontrolerach
13.00 – interdyscyplinarność jako klucz do nowoczesnej edukacji
13.45 – warsztaty w grupach z SuperBeframi: Marlena Kowalska (Widziane oczami nauczyciela), Marta Florkiewicz-Borkowska (Pani FloBo)
15.00 – zakończenie 

Portal Radomsko24.pl objął patronat medialny nad wydarzeniem.

Więcej o:
konferencja spot spot radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE