Dyrektor MDK w Radomsku: jestem pełen optymizmu. Trzy firmy przystąpiły do przetargu na remont sali widowiskowej

Dyrektor MDK w Radomsku: jestem pełen optymizmu. Trzy firmy przystąpiły do przetargu na remont sali widowiskowej Fot. arch. redakcji

Dziś (23 czerwca) minął termin składania ofert na przetarg dotyczący modernizacji sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Radomsku. Wpłynęły trzy oferty. Dwie z nich mieszczą się w kwocie, jaką placówka ma zarezerwowaną na to zadanie.

Przypomnijmy. Był to już czwarty przetarg na wyłonienie wykonawcy modernizacji sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury. Dwa z nich zostały unieważnione z powodu braku ofert. Jeden przetarg został rozstrzygnięty, jednak tuż przed podpisaniem umowy, wykonawca wycofał się.

Na czwarty przetarg wpłynęły trzy oferty.

- Oferty złożyły dwie firmy z Radomska oraz firma z Łodzi. Dwie oferty mieszczą się w kwocie, jaką mamy zarezerwowaną na to zadanie. Jestem pełen optymizmu i mam nadzieję, że tym razem dojdzie do podpisania umowy i inwestycja się rozpocznie – powiedział portalowi Radomsko24.pl Krzysztof Zygma, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Radomsku.

Do końca tygodnia będzie prowadzona analiza złożonych ofert.

- Jeśli wszystko przebiegnie zgodnie z planem, to myślę, że po 10 lipca rozpocznie się remont. Wykonawca na realizację prac będzie miał 5 miesięcy, ale być może uda się przeprowadzić remont szybciej – mówi Krzysztof Zygma.

Remont sali widowiskowej MDK obejmuje m.in. prace budowlane związane z modernizacją i przebudową wewnętrzną sali kinowej wraz z zespołem pomieszczeń - w tym wymianę foteli oraz modernizację instalacji wentylacyjnej i ogrzewania, prace instalacyjne związane z oświetleniem sali i scenicznym, prace instalacyjne związane z akustyką i projekcją kinową, dostawę i montaż nowego oświetlenia przeszkodowego, prace instalacyjne branży sanitarnej, dostawę i montaż trawersu oświetleniowego wraz z parkiem oświetleniowym LED oraz zakup urządzeń do przesyłu streamingowego.

Kwota przeznaczona na realizację inwestycji to ponad 3 mln 300 tys. złotych brutto.

Więcej o:
radomsko mdk radomsko przetarg remont sali widowiskowej sala widowiskowa mdk

Załączniki

informacja-z-otwarcia-ofert.pdf

Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE