Radomsko, Łódzkie 1.2o Sobota, 18 Stycznia 2020
ważne informacje
  • 15:01 Płatne parkingi w centrum Radomska? czytaj dalej
  • 12:01 Dni Radomska 2020. Wystąpią Ronnie Ferrari, Lady Pank i B.R.O czytaj dalej
Agencja Muza_koncert 12 marca

Dwa razy 1. miejsce zawodników UMLKS Radomsko w Moszczenicy

Sport i rekreacja
Jacek Paszewski

Znakomicie spisali się Katarzyna Gołdon, i Sebastian Musiał zawodnicy UMLKS Radomsko, podczas III Międzypowiatowego Turnieju Kwalifikacyjnego w tenisie stołowym. W rozegranych (4 stycznia), zawodach w Moszczenicy w swoich kategoriach wiekowych wywalczyli pierwsze miejsca.

- Jestem bardzo zadowolony z występu Kasi Gołdon, która wygrała w kategorii młodziczek oraz w kat. wyższej czyli kadetek, pokonując w walce o półfinał Lenę Zawiślak z Omegi Kleszczów 3:1 – mówił po zawodach Jacek Kawka, trener UMLKS Radomsko.

Trener Kawka pozytywnie ocenia występ Sebastiana Musiała, który wygrał kategorię kadetów. Jest to dobry znak przed występem w II Grand Prix Polski żaków w Drzonkowie niedaleko Zielonej Góry. 

Wyniki pozostałych zawodników UMLKS Radomsko: Łucja Morga - 5. miejsce w kat. kadetek, Mateusz Musiał miejsca 5-8 w kat. kadetów. W tej samej kategorii Jakub Szwedzik miejsca 9-12, a Jakub Sukiennik miejsca 13-16. W kategorii juniorek Kiga Więcławska uplasowała się na miejscach 5-8.

W turniejach wojewódzkich oprócz zwycięzców z MTK zagrają także młodzicy Sebastian Musiał i Jakub Szwedzik. W juniorkach, Kinga Siemińska oraz Mateusz Czapla.

komentarze