Dwa medale na tenisowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego

Dwa medale na tenisowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Fot. UMLKS Radomsko

W Moszczenicy 15 kwietnia rozgrywano Mistrzostwa Województwa Łódzkiego młodzików i kadetów w tenisie stołowym. Dwa brązowe medale zdobyli młodzi zawodnicy UMLKS Radomsko.

Kadetki Dagmara Pioruńska i Alicja Kacprowicz wywalczyły brązowe w grze deblowej. Te same zawodniczki zdobyły brąz w kategorii drużynowej. W singlu uplasowały się na miejscach 7-8.

Pozostałe wyniki:

Singiel kadetów: miejsca 9-12 Hubert Flasza, 13-16 Jan Rembiasz, a w młodzikach Kamil Drożdż 36-40. Gra deblowa chłopców Hubert Flasza- Rembiasz 9-12, Kamil Drożdż-Kasprzak (Stomil Bełchatów) 9-12.

W grze mieszanej: Dagmara Pioruńska-Beniak (Elta Łódź) i Kacprowicz-Hubert Flasza na miejscach 5-8.

W następny weekend 22 i 23 kwietnia ostatnie mecze ligowe, a za dwa tygodnie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego żaków w Rawie Mazowieckiej.