Dwa medale karateków Randori Radomsko na „Carbon Cup”

Dwa medale karateków Randori Radomsko na „Carbon Cup”

Dobry występ zanotowali karatecy z Klubu Karate Randori Radomsko, na XII Turnieju Karate Kyokushin „Carbon Cup”, który zorganizowano 21 listopada w Jastrzębiu-Zdroju.

Klub reprezentowali Zuzanna Pluta, Urszula Gwóźdź i Karol Gołczyk. Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach kata i kumite.

Po wspaniałych walkach stojących na wysokim poziomie z medalami wrócili Karol Gołczyk, który zdobył złoto w konkurencji kumite oraz Urszula Gwóźdź, która zdobyła w tej samej kategorii brązowy medal.

- Gratuluję zawodnikom osiągniętych wyników. Wszyscy spisali się na medal. Karol Gołczyk ostatnio nie miał szczęścia i lądował tuż za podium. Dziś pokazał klasę zdobywając złoto - mówi sensei Michał Błach.

 - Dodatkowo chciałbym pochwalić Zuzię za super postawę i wolę walki chociaż nie udało się stanąć na podium. Natomiast brąz zdobyła nasza nowa zawodniczka Ula, która jest wychowanką Karate Uechi-Ryu Częstochowa, a od pół roku jest zawodniczką Randori – dodaje sensei, który jednocześnie dziękuje rodzicom za zaangażowanie i pomoc.

Więcej o:
randori radomsko klub karate randori karate radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE